|
Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 12 лют, 2013 15:57
Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией.  Надо, но не могу. 
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:11
Какую там руку, с головой съедят.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23490
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:18
Dr_4e написав: alex10 написав:[quote="1614369:Dr_4e Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. 
В поговорке не "ткнуть" , а "дать"
А разница в скорости "давания-тыкания"? Это индивидуально, имхо.[/quote] Різниця у трактуванні твоїх дій - "тикання" агресивна дія, яка передбачає і агресивну відповідь, а "давання" - не агресивна дія, і якщо у відповідь ти отримуєш агресію, оце і є характеристика, про яку розповідає Тягнибок.
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:21
Dr_4e написав: Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией.  Надо, но не могу. 
І що з того?:) Що ви не будете бажати стати повносправним, якщо ви імпотент?:) Те, що ми зараз не можемо, оскільки вибрали таких керівників, не означає, що ми не маємо прагнути та добиватися, цього в майбутньому...
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:25
Вот блин актер. Доктор Хаус
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:46
“Але ми сподіваємося, що європейці також будуть розуміти і наші патріотичні почуття.
Интересно, Тягнибок с рожденья такой тупой или тупел по мере завершения образования в ЦПШ? 3 рейх еле выгнали с территории Украины, еле страну после этих сраных европейцев отстроили. Последние 20 лет европейцы только и делают, что уничтожают экономику Украины. Кто там вообще будет считаться с интересами и желаниями Украины??? 
-
Alex4040
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 16:59
“Це може закінчитися для України втратою стратегічних підприємств, втратою незалежності”
Не зрозуміло як можна втратити те чого вже давно нема та фактично не було, хіба що стратегічні підприємства були так і ті були частиною втрачені частиною справитизовані на користь різних індусів та голів європейських єврейських союзів після знищення СРСР.
-
omontana
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2896
- З нами з: 03.08.09
- Подякував: 182 раз.
- Подякували: 512 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 17:08
Бandera написав: Dr_4e написав: Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией.  Надо, но не могу. 
І що з того?:) Що ви не будете бажати стати повносправним, якщо ви імпотент?:) Те, що ми зараз не можемо, оскільки вибрали таких керівників, не означає, що ми не маємо прагнути та добиватися, цього в майбутньому...
Ну поздравляю! Хоть признались. Только, боюсь и выбрали таких, и выбора другого нет. А еще, некоторые болезни с возрастом прогрессируют. 
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 12 лют, 2013 17:15
[/quote] Різниця у трактуванні твоїх дій - "тикання" агресивна дія, яка передбачає і агресивну відповідь, а "давання" - не агресивна дія, і якщо у відповідь ти отримуєш агресію, оце і є характеристика, про яку розповідає Тягнибок.[/quote]
Тягнибок не агрессивен? Наверное Фарион тоже (более черноротого существа на экране не видел). Об этом должны судить другие в их случае это видимо психиатры. З.Ы.: Кстати пересчитайте сколько раз Вы (адепт не агрессивных) обозвали и оскорбили своих оппонентов.
-
Dr_4e
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1125 |
|
|
|
1 |
1380 |
|
|
|
2 |
1353 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|