Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 13>
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 15:57

  Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией. :mrgreen: Надо, но не могу. :lol:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:11

Какую там руку, с головой съедят.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23492
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:18

  Dr_4e написав:
  alex10 написав:[quote="1614369:Dr_4e
Попробуйте соседа своего ткнуть, думаю получите ответ. Словом или делом. :wink:

В поговорке не "ткнуть" , а "дать"

А разница в скорости "давания-тыкания"? Это индивидуально, имхо.[/quote]
Різниця у трактуванні твоїх дій - "тикання" агресивна дія, яка передбачає і агресивну відповідь, а "давання" - не агресивна дія, і якщо у відповідь ти отримуєш агресію, оце і є характеристика, про яку розповідає Тягнибок.
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:21

  Dr_4e написав:
  Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией. :mrgreen: Надо, но не могу. :lol:

І що з того?:) Що ви не будете бажати стати повносправним, якщо ви імпотент?:) Те, що ми зараз не можемо, оскільки вибрали таких керівників, не означає, що ми не маємо прагнути та добиватися, цього в майбутньому...
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:25

Вот блин актер. Доктор Хаус
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:46

“Але ми сподіваємося, що європейці також будуть розуміти і наші патріотичні почуття.


Интересно, Тягнибок с рожденья такой тупой или тупел по мере завершения образования в ЦПШ?
3 рейх еле выгнали с территории Украины, еле страну после этих сраных европейцев отстроили. Последние 20 лет европейцы только и делают, что уничтожают экономику Украины.
Кто там вообще будет считаться с интересами и желаниями Украины???
:twisted:
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 16:59

“Це може закінчитися для України втратою стратегічних підприємств, втратою незалежності”


Не зрозуміло як можна втратити те чого вже давно нема та фактично не було, хіба що стратегічні підприємства були так і ті були частиною втрачені частиною справитизовані на користь різних індусів та голів європейських єврейських союзів після знищення СРСР.
omontana
 
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:08

  Бandera написав:
  Dr_4e написав:
  Бandera написав:Тяжко не погодитись - у відносинах з Маскальщиною потрібно бути стабільно жорстким та прагматично захищати свої національні інтереси.
Между "надо быть" и "быть" разница примерно как между эрекцией и импотенцией. :mrgreen: Надо, но не могу. :lol:

І що з того?:) Що ви не будете бажати стати повносправним, якщо ви імпотент?:) Те, що ми зараз не можемо, оскільки вибрали таких керівників, не означає, що ми не маємо прагнути та добиватися, цього в майбутньому...
Ну поздравляю! Хоть признались. Только, боюсь и выбрали таких, и выбора другого нет. А еще, некоторые болезни с возрастом прогрессируют. :wink:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:09

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

“Ми розуміємо, що з Росією так просто гратися не можна. Їй дай палець – руку по лікоть відкусить. І та гра, яку сьогодні веде Янукович – однозначно програшна, тому що він хоче і в Митний союз, і в Євросоюз, домовитися і з тими, і з тими”, – сказав він у вівторок під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації.

і що тут неправда? :D :lol: :P
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 лют, 2013 17:15

[/quote]
Різниця у трактуванні твоїх дій - "тикання" агресивна дія, яка передбачає і агресивну відповідь, а "давання" - не агресивна дія, і якщо у відповідь ти отримуєш агресію, оце і є характеристика, про яку розповідає Тягнибок.[/quote]

Тягнибок не агрессивен? Наверное Фарион тоже (более черноротого существа на экране не видел). Об этом должны судить другие в их случае это видимо психиатры.
З.Ы.: Кстати пересчитайте сколько раз Вы (адепт не агрессивных) обозвали и оскорбили своих оппонентов.
Dr_4e
 
 
 
  #<1234 ... 13>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1127
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 1390
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1363
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама