|
В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 26 бер, 2013 11:31
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомили в Державній службі статистики
Дивися повний текст В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 26 бер, 2013 11:31
2 квартиры (327 квадратов) на 1к жителей... Жирные квартиры однако по 165+ метров.
-
kopetanAmeriga
-
-
- Повідомлень: 470
- З нами з: 29.05.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 51 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 26 бер, 2013 15:55
kopetanAmeriga написав:2 квартиры (327 квадратов) на 1к жителей... Жирные квартиры однако по 165+ метров.
В цифре, вероятно, учтена именно общая площадь: с подъездами, котельными и т.д.
-
atel
-
-
- Повідомлень: 696
- З нами з: 03.03.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 26 бер, 2013 16:22
"Скромная... чистоплотная... небольшая (15 чел) узбекская семья снимет угол в небольшой квартире"..." Так и расселят всех, чего там... по 100 чел в квартире 
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 26 бер, 2013 22:26
И шо на это скажет Изя? Сколько лет надо строить чтобы в Киеве аренда стала 1500 грн? Мы до этого доживем?
-
rjkz
-
-
- Повідомлень: 18651
- З нами з: 31.01.12
- Подякував: 8957 раз.
- Подякували: 5697 раз.
-
-
Профіль
-
-
14
10
7
Додано: Сер 27 бер, 2013 09:40
аренда будет 1500 при средней зарплате 1000
-
VladPL
-
-
- Повідомлень: 788
- З нами з: 17.07.08
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 65 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 бер, 2013 10:32
rjkz написав:И шо на это скажет Изя? Сколько лет надо строить чтобы в Киеве аренда стала 1500 грн? Мы до этого доживем?
Во-первых, служба статистики не была бы сама собой, если бы не подала материал традиционно в де-бильном виде. Введення в експлуатацію загальної площі житла в 2012 році склало 327 кв. метрів на 1000 осіб. Показник кількості побудованих квартир на 1000 населення в цілому по країні становить – 2-0, у тому числі 2,2 – у міських поселеннях і 1,5 в сільській місцевості.
Вы только вдумайтесь! В сёлах у нас, оказывается, вовсю строят квартиры!!! (Понятно, что в сёлах в основном строят частные дома. А ещё у нас растяжимым стало понятие "село".) P.S. Я за планомерную урбанизацию в Украине. Село селу рознь, но лучше переезжать в село Тарасовка под Киевом, где сейчас строятся большие многоэтажные дома. 
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 бер, 2013 10:37
Какая разница сколько их строят, если и за теми, что построены ранее, особых очередей желающих не наблюдается.
-
ponch08
-
-
- Повідомлень: 847
- З нами з: 17.10.08
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 бер, 2013 11:03
А вы любите стоять в очередях? )))
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 бер, 2013 11:53
Изя Гуд написав:А вы любите стоять в очередях? )))
Питання вельми цікаве, між іншим. Що краще: стояти в черзі і не дочекатись, бо перед носом скінчиться, чи зовсім не стояти, бо грошей немає щоб купити Але в кінцевому рахунку результат то один. І в першому і в другому випадку замість товару отримуєш дулю під ніс. В другому випадку хоч одна перевага - часу на марне стояння в черзі не витрачаєш Тобто висновок: якщо кішка мишей не ловить, то неважливо як теоретично називається ця система (чи суспільний устрій), її треба зламати. А зламати систему - це значить змінити ВСІХ (чи хоча б ключових) її представників, які зараз її очолюють. Інакше нам вдачи не бачити PS. Заздалегідь зруйновую заперечення, що наш нарід в цілому неспроможний чесно працювати в нормальній системі. Досвід свідчить, що в наши люди прекрасно вписуються в суспільства з розвиненою демократією і нормально працюють. А ось вдома - все наперекосяк. Тобто не нарід винен, а чильники на чолі прогнившої системи.
-
Гондурас_мля
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
335 |
П'ят 26 чер, 2026 11:34 R2
|
|
|
1 |
1104 |
|
|
|
6 |
4656 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|