В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 11:31

В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомили в Державній службі статистики

Дивися повний текст В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 11:31

2 квартиры (327 квадратов) на 1к жителей... Жирные квартиры однако по 165+ метров.
kopetanAmeriga
Аватар користувача
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.05.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 15:55

  kopetanAmeriga написав:2 квартиры (327 квадратов) на 1к жителей... Жирные квартиры однако по 165+ метров.


В цифре, вероятно, учтена именно общая площадь: с подъездами, котельными и т.д.
atel
 
Повідомлень: 696
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 16:22

"Скромная... чистоплотная... небольшая (15 чел) узбекская семья снимет угол в небольшой квартире"..."

Так и расселят всех, чего там... по 100 чел в квартире :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 26 бер, 2013 22:26

Re: В Україні будують лише 2 квартири на тисячу жителів

И шо на это скажет Изя?
Сколько лет надо строить чтобы в Киеве аренда стала 1500 грн?
Мы до этого доживем?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18651
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5697 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 09:40

аренда будет 1500 при средней зарплате 1000
VladPL
 
Повідомлень: 788
З нами з: 17.07.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 65 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 10:32

  rjkz написав:И шо на это скажет Изя?
Сколько лет надо строить чтобы в Киеве аренда стала 1500 грн?
Мы до этого доживем?


Во-первых, служба статистики не была бы сама собой, если бы не подала материал традиционно в де-бильном виде. :oops:
Введення в експлуатацію загальної площі житла в 2012 році склало 327 кв. метрів на 1000 осіб.
Показник кількості побудованих квартир на 1000 населення в цілому по країні становить – 2-0, у тому числі 2,2 – у міських поселеннях і 1,5 в сільській місцевості.


Вы только вдумайтесь! В сёлах у нас, оказывается, вовсю строят квартиры!!! :shock:

(Понятно, что в сёлах в основном строят частные дома.
А ещё у нас растяжимым стало понятие "село".)

P.S. Я за планомерную урбанизацию в Украине.
Село селу рознь, но лучше переезжать в село Тарасовка под Киевом, где сейчас строятся большие многоэтажные дома. :D
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 10:37

Какая разница сколько их строят, если и за теми, что построены ранее, особых очередей желающих не наблюдается.
ponch08
Аватар користувача
 
Повідомлень: 847
З нами з: 17.10.08
Подякував: 47 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 11:03

А вы любите стоять в очередях? )))
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 бер, 2013 11:53

  Изя Гуд написав:А вы любите стоять в очередях? )))

Питання вельми цікаве, між іншим. Що краще: стояти в черзі і не дочекатись, бо перед носом скінчиться, чи зовсім не стояти, бо грошей немає щоб купити :mrgreen:

Але в кінцевому рахунку результат то один. І в першому і в другому випадку замість товару отримуєш дулю під ніс. В другому випадку хоч одна перевага - часу на марне стояння в черзі не витрачаєш :mrgreen:

Тобто висновок: якщо кішка мишей не ловить, то неважливо як теоретично називається ця система (чи суспільний устрій), її треба зламати. А зламати систему - це значить змінити ВСІХ (чи хоча б ключових) її представників, які зараз її очолюють. Інакше нам вдачи не бачити :mrgreen:

PS. Заздалегідь зруйновую заперечення, що наш нарід в цілому неспроможний чесно працювати в нормальній системі. Досвід свідчить, що в наши люди прекрасно вписуються в суспільства з розвиненою демократією і нормально працюють. А ось вдома - все наперекосяк. Тобто не нарід винен, а чильники на чолі прогнившої системи.
Гондурас_мля
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 299
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1008
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
6 4632
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама