Залізничний квиток із більш ніж трьома помилками з 6 квітня

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 16:41

Залізничний квиток із більш ніж трьома помилками з 6 квітня

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомили в "Укрзалізниці" з посиланням на начальника відділу вокзалів Придніпровської залізниці Івана Леводянського

Дивися повний текст Залізничний квиток із більш ніж трьома помилками з 6 квітня вважається недійсним.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 16:41

А очереди у касс как уменьшатся после этого
Skiff
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 18:12

..., жизнь не так сложна, если самим её себе не усложнять.Креттинны.
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14115
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 21:56

  Skiff написав:А очереди у касс как уменьшатся после этого

А что обещали? Я что-то не припомню. Это ж они со спекуляциями борются.
А чтобы в очереди не стоять - покупайте через интернет.
darkangel
 
Повідомлень: 287
З нами з: 16.09.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 кві, 2013 22:23

Re: Залізничний квиток із більш ніж трьома помилками з 6 кві

Боже, какой маразм...
издеваются скоты, как только захотят
diagnostika
 
Повідомлень: 1196
З нами з: 05.09.12
Подякував: 56 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 кві, 2013 12:13

Re: Залізничний квиток із більш ніж трьома помилками з 6 кві

УкрЗалізниця цього року якось особливо злюща... Аж занадто :(

Спочатку я виявив (фактично випадково), що квитки на деякі поїзди почали продавати за 60 діб (було 45). І якби не та випадковість (дяка черговій новині про ламкі Хундаї), то довелось би або їхати в зовсім незручний час доби, або в люксі (за ціною майже 4-х місць купе!!! :)), або те й інше разом ;), або взагалі не їхати...

Сьогодні читаю про паспорт. А якби не прочитав і схотів купити зворотній квиток вже там і не маючи паспорта??? (новини на ТБ дивитись не хочу, бо в них надто мало корисного й забагато всякої мерзоти)

Я не проти іменних квитків (бо має ж бути якась боротьба з перекупниками), але чому вони то вводять норму, то скасовують і все це роблять якось криво! :evil:
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2716
З нами з: 24.08.10
Подякував: 131 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
 
1
3
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 529
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 чер, 2026 16:36
dmytropetrov0301
1 2942
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
1 708
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама