Міністерство інфраструктури хоче підняти акциз на пальне - щ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 15:50

Міністерство інфраструктури хоче підняти акциз на пальне - щ

Пропонуємо до обговорення:
Влада хоче підняти вартість акцизу на пальне до середньоєвропейського рівня

Дивися повний текст Міністерство інфраструктури хоче підняти акциз на пальне - щоб поліпшити якість доріг.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 15:50

почему не подали предложение о том что бы средний доход украинца равнялся среднему доходу европейца?!!!!
matya73
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 15:55

“На сегодняшний день в Украине действуют самые низкие акцизные сборы на топливо сравнительно с другими странами Европы -----А какие на сегодняшний день на Украине пенсии и зарплаты сравнительно с другими странами Европы? Я Вам скажу---ровно в десять раз меньше! И бензин должен стоить в 10 раз меньше (компенсировать должно государство!Если таковое у нас есть!)
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 15:59

ПР: підняли ряд налогів- покращення не настає, - усе зЇв довгоносик з межигіря. тепер піднімимо на бензус- та нехай уже подавиться ;-)))
ololol
 
Заблокований
Повідомлень: 104
З нами з: 08.03.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:02

почему не подали предложение о том что бы средний доход украинца равнялся среднему доходу европейца?!!!!
matya73
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:03

Re: Міністерство інфраструктури хоче підняти акциз на пальне

ага. Слыхали мы про дороги уже..когда вместо техосмотра добавили к цене бензина цыхферку. Мне, например, вместо ехосмотра в 300грн раз в два года приходится переплачивать на бензине 600-800грн ежегодно.
А что дороги, стали лучше в последнее время? По нашему городу многие уже пешком ходят, т.к. ямы уже просто невозможно обьехать - они везде и на всю ширину проезжей части.
xlite
 
Повідомлень: 231
З нами з: 24.04.09
Подякував: 32 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:06

  Pensioner написав:“На сегодняшний день в Украине действуют самые низкие акцизные сборы на топливо сравнительно с другими странами Европы -----А какие на сегодняшний день на Украине пенсии и зарплаты сравнительно с другими странами Европы? Я Вам скажу---ровно в десять раз меньше! И бензин должен стоить в 10 раз меньше (компенсировать должно государство!Если таковое у нас есть!)


Компенсации, европейские зарплаты - это фантазии. А реально после повышения цены на бензин до 15 грн., как хочется Козаку, не будет ни дорог, ни европейского бензина по европейским уже ценам.
ZhukA
 
Повідомлень: 552
З нами з: 20.10.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:15

R2

Странно - акциз самый низкий, а цена самого бензина - в районе среднеевропейской....
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:22

Чудаки они на букву М!! А н до этого тоже говорили что кач-во дорог будет зашибись, токо вот введем акциз и фсе, лучшие дороги!!! Гоните их в шею им просто уже не с чего брать)))))))
amator
 
Заблокований
Повідомлень: 934
З нами з: 24.08.10
Подякував: 90 раз.
Подякували: 209 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 кві, 2013 16:29

Хотят, увеличить доход фирм, которые не платят акциз , вроде Витэк, который до этого был ГАЗ,ГАЗ-2012. Но, которые ,ясно кому принадлежат
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 12587
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 31 жов, 2025 12:24
salvydas
2 1908
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 сер, 2025 16:31
GALeon
2 2193
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 січ, 2025 20:53
konstantin kirovograd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама