Новий планшет Asus вже продається по 149 доларів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 12:38

Новий планшет Asus вже продається по 149 доларів

Пропонуємо до обговорення:
Планшет Asus MeMO Pad ME172V вже надійшов у продаж в США в білому, сірому і рожевому варіантах колірного виконання корпусу

Дивися повний текст Новий планшет Asus вже продається по 149 доларів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 12:38

В Китае, откуда я к слову сейчас пишу, подобная хрень стоит смешных денег. А не 149 долларов. Нехило так себе Асус типа недорогой планшет предложил. Смешно, да и только.
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 13:17

заказал на подарок планшетник с похожими характеристиками за 650 грн. аккумулятор только немного хуже и камера.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 16:32

Я конечно могу ошибатся, но прочитав характеристики сделал вывод что это подставка для кофе. На нем все будет тормозить.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 17:36

Не понял эту заметку - это что-какой-то прорыв в технологиях? Характеристиках? Ценах? Зачем пускать рекламу здесь...
Ol_Alex
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2013 21:37

кстати, да. проц слабый, надо 2 ядра брать на экран такого разрешения.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 07:39

Re: Новий планшет Asus вже продається по 149 доларів

  roman tr. написав:заказал на подарок планшетник с похожими характеристиками за 650 грн. аккумулятор только немного хуже и камера.

Скорее всего и памяти чуть меньше, а так как раз эта цена планшету на VIA WM8950, а не 149$. Ну за надпись Asus я бы ещё до сотки догнал, но не больше.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 09:22

  tiscov написав:
  roman tr. написав:заказал на подарок планшетник с похожими характеристиками за 650 грн. аккумулятор только немного хуже и камера.

Скорее всего и памяти чуть меньше, а так как раз эта цена планшету на VIA WM8950, а не 149$. Ну за надпись Asus я бы ещё до сотки догнал, но не больше.


памяти столько же - гиг оперативы, 16 гигов обычной

CPU Amlogic 8726-Mx Cortex A9 Dual Core+Mali400 GPU Dual Core

http://www.aliexpress.com/snapshot/227379123.html
80 баксов. нехилая переплата за скромный корейский бренд :) год назад он стоил, как этот асус
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2013 12:45

- MeMo Pad
- мимо чего?
Нексус 7, все еще актуален:) лучше переплатить и наслаждатся работой, а не пожлобится и наслаждатся тормозами
tobias
 
Повідомлень: 4243
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 488
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 1230
Переглянути останнє повідомлення
Суб 02 тра, 2026 12:44
vova_voms
1 1746
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 13:32
Всюдиносапхайчик
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама