Виявлені 3 потенційно заселені суперземлі (ФОТО)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 10:31

  Gydvin написав:Продам участок земли в системе Кеплер-62 под застройку. Оформление нотариально....


Интересует участок.
Выписка из земельного кадастра у вас есть? 8)
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 11:45

могу оформить все. выписку тоже сделаю. официально пол кц и мне три коробка кц за услуги...
за оформление пяти и более участков цена оговаривается отдельно!
Украинец
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 11:46

forester
69b - Татуин впрямь :?
Simyanek
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 12:47

Я продаю поездки для встречи Нового года на Кеплер 62. Там Новый год наступает на три месяца раньше чем на земле.
Скромная цена в одну сторону - 800 евро.
semi1982
Аватар користувача
 
Повідомлень: 19
З нами з: 07.12.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 14:16

  Украинец написав:могу оформить все. выписку тоже сделаю. официально пол кц и мне три коробка кц за услуги...
за оформление пяти и более участков цена оговаривается отдельно!


Хочу уточнить: документы будут напечатаны на одном из земных языков, или на инопланетном языке? Если второй вариант, то нужен ли перевод на украинский? :lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 15:18

Изя Гуд А в тоже время на Кеплер-62f шла полным ходом продажа участков на Земле... :)
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 кві, 2013 16:39

жаль что мы до колонизации не доживем. :)
Petrovich
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3549
З нами з: 24.11.08
Подякував: 6 раз.
Подякували: 260 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2013 00:41

  Изя Гуд написав: Интересует участок. Выписка из земельного кадастра у вас есть?

Изя Гуд/22.04.13 11:31/#
Gydvin, Интересует участок. Выписка из земельного кадастра у вас есть?
Зараз вже після Нового року діє принцип єдиного вікна, потрібна лише виписка з Держреєстру.;)
ИванXP
 
 
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1006
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 819
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 15:58
vmalyshev
4 2073
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 06:48
vv5793297
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама