Ізраїль заявив про прояви антисемітизму в Україні - "вербаль
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Тому потрібна жорстка і безкомпромісна реакція на будь-які прояви антисемітизму, незалежно від того, з яких політичних кіл це виходить. У цьому позиції ізраїльської та української сторін збігаються
постоянное напоминание о страданиях евреев — как прошлых, так и настоящих — ничуть не улучшает их положение, зато увеличивает уровень антисемитизма на эмоциональном уровне. Включается механизм отторжения чувства вины, и негативные эмоции переносятся на саму жертву. Авторы исследования предупреждают о двойственном эффекте пропагандистских кампаний, призванных формировать массовое мнение по еврейскому вопросу.
Мдааа... Непродуманно неудобную тему зам-зав-МВД Израиля зацепил - Украина не США где любая негативная МЫСЛЬ о иудея считается преступлением, у нас в этом смысле в стране свободы слова и демократических принципов поболее, как это не парадоксально звучит ! Теперь приходится обтекать
DrB написав:Мдааа... Непродуманно неудобную тему зам-зав-МВД Израиля зацепил - Украина не США где любая негативная МЫСЛЬ о иудея считается преступлением, у нас в этом смысле в стране свободы слова и демократических принципов поболее, как это не парадоксально звучит ! Теперь приходится обтекать
ну вы не сравнивайте... у украинцев есть еще и кляти москали... им гораздо проще... главное кого то паскудить все время... надо же как то свои ошибки оправдывать...
Вовк написав:1. Ургант зхохмив не в синагозі чи на ТВ-каналі Ізраїлю, на івриті... Якби хтось з українців-ведучих кулінарного шоу в ефірі зхохмив, що зараз ми нашинкуємо цибулю, як гайдамаки євреїв в Умані... 2. Чому б євреям не проявити ТОЛЕРАНТНІСТЬ до титульної нації???
Ще раз повторюю - він сказав правду про минуле, хоч би й в такій формі, адже він нащадок тих комісарів або вивчав досягнення своїх сородичів. І він/вони не вбачають (в реальності) в цьому нічого паганого, що комісари рубали українців чи ще когось - хай він там просив вибачення чи щось схоже на те. Чи ви хочете заперечити, що таке було в недавньому минулому? Нехай титульна нація почне поважати сама себе, ак це роблять вони по відношеннню до своїх, а вже потім будемо обговорювати. Такі як вони рахуються лише з силою й вмінням протистояти брехні, обману й таке інше. А зараз титульні білі нації (в массі своїй) лише на те й годні, що бути рабами й стогнати. Треба вчитись, спокійно опрацьовувати матеріали й без зайвого галасу та упередженості робити свою справу. Титульні самі винні, що над ними таке чинять, бо жодна хвороба не може зачепити здоровий організм.
odessit2007 написав:главное кого то паскудить все время... надо же как то свои ошибки оправдывать...
Ну так евреи ж первыми паскудят на других обвиняя их в неприязни к себе и тем оправдывают в своих же глазах свои же ошибки/поступки. Главное, что вы это делаете не по недоумию (как наши), а как раз в виде упреждающей атаки для защиты ваших же завоеваний. С вашей стороны это хороший инструмент, кто станет с этим спорить. Но прийдется и вам понять, что и другие вольны применять методы, которые они посчитают приемлемыми (вы ж конечно против этого, т.к. за животными признавать какое либо право - это немыслимо).