iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 14:35

iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс

Пропонуємо до обговорення:
iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс

Дивися повний текст iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 14:35

видать у майкрософта совсем плохи дела если ГЕйтс НАЧАЛ ТАКУЮ ХРЕНЬ НЕСТИ
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21411
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 581 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 14:55

да, загнивают буржуины
barsal
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 15:39

  Унуноктий написав:видать у майкрософта совсем плохи дела если ГЕйтс НАЧАЛ ТАКУЮ ХРЕНЬ НЕСТИ


нести он может что угодно, но посмотрим, что случится с айпедом, когда появятся дешевые и долгоиграющие х86 планшеты на винде с интеловскими процессорами.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 15:43

Re: iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс

  roman tr. написав:когда появятся дешевые и долгоиграющие х86 планшеты на винде с интеловскими процессорами.

заб'ють надкусана, факт... але до того ще кілька років
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 15:56

Так Билл и раньше троллил iPad, ничего нового.
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 16:44

  roman tr. написав:
  Унуноктий написав:видать у майкрософта совсем плохи дела если ГЕйтс НАЧАЛ ТАКУЮ ХРЕНЬ НЕСТИ


нести он может что угодно, но посмотрим, что случится с айпедом, когда появятся дешевые и долгоиграющие х86 планшеты на винде с интеловскими процессорами.

Так він завжди так. В незалежності хороший продукт, чи поганий - хвалять. Така в нього робота.
Не з'являться довгограючі х86 планшети, архітектура занадто енергоємна. Головною причиною популярності АРМ є використання енергозберігаючих технологій.
http://uk.wikipedia.org/wiki/ARM
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 17:04

Ну Гейтс он конечно знает что нужно. Tablet PC с 2002 года победоносно шествует по планенте.
Avers
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 25.07.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 17:36

  roman tr. написав:
  Унуноктий написав:видать у майкрософта совсем плохи дела если ГЕйтс НАЧАЛ ТАКУЮ ХРЕНЬ НЕСТИ


нести он может что угодно, но посмотрим, что случится с айпедом, когда появятся дешевые и долгоиграющие х86 планшеты на винде с интеловскими процессорами.

Ничего не случится, софта под них нет. А под андроид и иос - есть.
Яльг
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2013 19:07

Надо признать, что Гейтс умный мужик, доказал это жизнью своей, и наверное, прилюдно пургу нести не будет, что-то в его словах есть.
eglo-odessa
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 23.11.12
Подякував: 252 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 4485
Переглянути останнє повідомлення
Пон 19 січ, 2026 14:23
moveton
3 1371
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 сер, 2025 15:36
bukacmaksim49
1 1348
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 січ, 2025 10:45
yama
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама