|
Бельгійські "пончики" - для акумулювання електроенергії |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 28 тра, 2013 11:56
Пропонуємо до обговорення: Зростання цін на основні енергоносії, такі необхідні для зростання світової економіки, породило новий глобальний тренд
Дивися повний текст Бельгійські "пончики" - для акумулювання електроенергії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 11:56
А как насчет просто поднимать груз на высоту с помощью энергии ветра, а по мере необходимости отпускать стопоры - и преолбразовывать потенгциальную энергию в электрическую?
-
fredbeg2014
-
-
- Повідомлень: 296
- З нами з: 26.05.13
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 12:02
прикольная идея
-
sterva
-
-
- Повідомлень: 236
- З нами з: 15.12.10
- Подякував: 96 раз.
- Подякували: 44 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 12:20
fredbeg2014 написав:А как насчет просто поднимать груз на высоту с помощью энергии ветра, а по мере необходимости отпускать стопоры - и преолбразовывать потенгциальную энергию в электрическую?
Груз должен быть неимоверно большой. Сопоставимый по размерам с объемом резервуара для воды, а он как сказано диаметром 3км
-
dimarom
-
-
- Повідомлень: 27
- З нами з: 07.02.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 12:27
Генерируем идеи, возможно и у нас приживутся
-
gas expert
-
-
- Повідомлень: 761
- З нами з: 29.07.11
- Подякував: 66 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 13:31
Дністровська ГАЕС працює за таким же принципом.
-
v_mishkovskyi
-
-
- Повідомлень: 24
- З нами з: 04.05.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:46
Дело в том что для перекачки воды используется электроэнергия... А потом обратно. Не проще ли рядом с каждым ветряком "лифт". Таким образом и регулировать проще будет.
-
fredbeg2014
-
-
- Повідомлень: 296
- З нами з: 26.05.13
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 14:50
Часы с гирьками видели как работают? Хотя надо моделировать и сравнивать.
-
fredbeg2014
-
-
- Повідомлень: 296
- З нами з: 26.05.13
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:03
3 км диаметром это понятно, а глубина? И это на какое количество ветряков? Какая механическая мощность одного?
-
fredbeg2014
-
-
- Повідомлень: 296
- З нами з: 26.05.13
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 21 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 28 тра, 2013 15:12
энергии халявной полно, а вот хранить ее кроме как таким способом до сих пор не нашли... или опять конспирация, в прицепе логично кто контролирует энергию - контролирует мир...
-
lestat
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 2454
- З нами з: 04.06.08
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 216 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1043 |
П'ят 26 чер, 2026 13:29 lexxi
|
|
|
1 |
1112 |
|
|
|
1 |
2106 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|