Бельгійські "пончики" - для акумулювання електроенергії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 11:56

Бельгійські "пончики" - для акумулювання електроенергії

Пропонуємо до обговорення:
Зростання цін на основні енергоносії, такі необхідні для зростання світової економіки, породило новий глобальний тренд

Дивися повний текст Бельгійські "пончики" - для акумулювання електроенергії.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 11:56

А как насчет просто поднимать груз на высоту с помощью энергии ветра, а по мере необходимости отпускать стопоры - и преолбразовывать потенгциальную энергию в электрическую?
fredbeg2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 296
З нами з: 26.05.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 12:02

прикольная идея
sterva
 
Повідомлень: 236
З нами з: 15.12.10
Подякував: 96 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 12:20

  fredbeg2014 написав:А как насчет просто поднимать груз на высоту с помощью энергии ветра, а по мере необходимости отпускать стопоры - и преолбразовывать потенгциальную энергию в электрическую?

Груз должен быть неимоверно большой. Сопоставимый по размерам с объемом резервуара для воды, а он как сказано диаметром 3км
dimarom
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07.02.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 12:27

Генерируем идеи, возможно и у нас приживутся
gas expert
 
Повідомлень: 761
З нами з: 29.07.11
Подякував: 66 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 13:31

Дністровська ГАЕС працює за таким же принципом.
v_mishkovskyi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24
З нами з: 04.05.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 14:46

Дело в том что для перекачки воды используется электроэнергия... А потом обратно. Не проще ли рядом с каждым ветряком "лифт". Таким образом и регулировать проще будет.
fredbeg2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 296
З нами з: 26.05.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 14:50

Часы с гирьками видели как работают? Хотя надо моделировать и сравнивать.
fredbeg2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 296
З нами з: 26.05.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 15:03

3 км диаметром это понятно, а глубина? И это на какое количество ветряков? Какая механическая мощность одного?
fredbeg2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 296
З нами з: 26.05.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 15:12

энергии халявной полно, а вот хранить ее кроме как таким способом до сих пор не нашли... или опять конспирация, в прицепе логично кто контролирует энергию - контролирует мир...
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 875
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 1026
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 2049
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама