Підприємство банку "Аркада" без документів збудувало у Києві дві багатоповерхівки
Дивися повний текст Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівки без документів - ЗМІ.
|
|
Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівки без документів - ЗМІ. Зато строили... А то обычно наоборот... Читай мея полностью http://vk.com/frederick_begbeder
Эта проблема на каждой второй стройке Киева.
Например ЖК "Жемчужина Троещины ", ул. Закревского, 42а (Континентбуд она же УкоГрупп) с целевым назначением торговый центр. "Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Континентбуд", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 1,30 га для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями, підземною та наземною автостоянками на вул. Миколи Закревського, 42-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування." http://www.zakony.com.ua/lawbase/sedcontent.html?id=144546&p=1
vl1955, а вот и подтверждение - письмо с ГАСКа
http://realt.ua/Forum/?IDF=3&IDT=5071&cpg=9999#end_page
Тільки жити в побудованих цим банком квартирах можно тільки через пів року, а де-які дома сдають досі...я б не радив купувати у ціх аферистів квартири.
нормальная ситуация
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||