Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 11:34

Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхів

Пропонуємо до обговорення:
Підприємство банку "Аркада" без документів збудувало у Києві дві багатоповерхівки

Дивися повний текст Підприємство банку Аркада збудувало в Києві 2 багатоповерхівки без документів - ЗМІ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 11:34

Зато строили... А то обычно наоборот... Читай мея полностью http://vk.com/frederick_begbeder
fredbeg2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 296
З нами з: 26.05.13
Подякував: 4 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 11:39

Эта проблема на каждой второй стройке Киева.
Например ЖК "Жемчужина Троещины ", ул. Закревского, 42а (Континентбуд она же УкоГрупп) с целевым назначением торговый центр.
"Передати товариству з обмеженою відповідальністю
"Континентбуд", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в
короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 1,30 га
для будівництва, експлуатації та обслуговування
торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями,
підземною та наземною автостоянками на вул. Миколи Закревського,
42-а у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не
наданих у власність чи користування." http://www.zakony.com.ua/lawbase/sedcontent.html?id=144546&p=1
DiXON
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 28 тра, 2013 12:20

vl1955, а вот и подтверждение - письмо с ГАСКа
http://realt.ua/Forum/?IDF=3&IDT=5071&cpg=9999#end_page
Alt11112
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 29 тра, 2013 12:04

и комментарии Аркады - http://www.arkada.ua/news/
Alt11112
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 15:33

Тільки жити в побудованих цим банком квартирах можно тільки через пів року, а де-які дома сдають досі...я б не радив купувати у ціх аферистів квартири.
turikos
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 15:35

Не рекомендую купувати квартири у цих злодіїв. :evil:
turikos
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 січ, 2014 15:48

нормальная ситуация :) но инфовбросы + боты в каментах выше, предполагают, что аркаду будут топить.
unrokan_pff
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 705
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 1741
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 06:47
jordisson22
1 1316
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2026 02:54
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама