До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопродуктів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 09:53

До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопродуктів

Пропонуємо до обговорення:
В Україні до кінця року фальсифікату на ринку нафтопродуктів стане менше, - експерт

Дивися повний текст До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопродуктів зменшиться, - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 09:53

забавно ))))
yulehm
 
Повідомлень: 43
З нами з: 09.08.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 09:55

Re: До кінця року кількість фальсифікату на ринку нафтопроду

Да.. Само собой.. И чивакуня с семьёй заплатит налоги- со всех имеющихся в семье активов..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 10:16

Новый тренд статей про фальсификат следует читать как "цена на топливо будет расти". Хотелось бы видеть цифры сколько уплачено дорожного акциза водителями, сколько попало в казну, и сколько дорог на эти деньги залатано?
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 11:08

Что за бред?
Эксперт - не эксперт.
Украина сократила объем импорта нефтепродуктов в четыре раза. Нужно контролировать внутренний рынок нефтепродуктов. А этим должна заниматься Гос Инспекция по защите прав потребителей
sergei_dorofeev123
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 11:43

Пусть еще сделают пару сервисов, что бы можно было бы жаловаться на заправки, где плохой бензин. Я как минимум 2-3 могу показать
koluba_a
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 06 чер, 2013 11:53

а у меня старенький двигатель без наворотов, жрет все, что продается под цифрой 95 и не жалуется :) дышать только выхлопами от нашего бензина нельзя, будет рак.
unrokan_pff
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 764
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 1109
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 чер, 2026 17:47
maxim4009
1 660
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:14
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама