Через 3 роки Ірпінь наздожене Київ за темпами будівництва -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2013 20:28

Через 3 роки Ірпінь наздожене Київ за темпами будівництва -

Пропонуємо до обговорення:
Протягом 2-3 років Ірпінь наздожене Київ за темпами будівництва - експерт

Дивися повний текст Через 3 роки Ірпінь наздожене Київ за темпами будівництва - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2013 20:28

Квартиры от 850$ за метр (причем цена реальная без мелких букв), инфраструктура развита (от гигабитного интернета до школ - победителей на областных олимпиадах), воздух реально чистый.

И смысл жить в этом грязном Киеве?
AlifeSoft
 
Повідомлень: 2227
З нами з: 30.10.08
Подякував: 210 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2013 20:47

  AlifeSoft написав:Квартиры от 850$ за метр (причем цена реальная без мелких букв), инфраструктура развита (от гигабитного интернета до школ - победителей на областных олимпиадах), воздух реально чистый. И смысл жить в этом грязном Киеве?

ирпень - нью васюки )
vidima
 
Заблокований
Повідомлень: 1614
З нами з: 14.04.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2013 21:31

>>AlifeSoft, ирпень - нью васюки )

В том то все и дело, что нет. Просто совсем недавно было построено короткое шоссе к Киеву. Так что дорога до Киева сейчас занимает 15 минут.
AlifeSoft
 
Повідомлень: 2227
З нами з: 30.10.08
Подякував: 210 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2013 22:06

  AlifeSoft написав:Квартиры от 850$ за метр (причем цена реальная без мелких букв), инфраструктура развита (от гигабитного интернета до школ - победителей на областных олимпиадах), воздух реально чистый.

И смысл жить в этом грязном Киеве?


Повністю згоден. Київ зараз це клоака. Розбиті дороги, постійні пробки на них, куча сміття, яке ніколи не прибирають - любий райцентр 100 очків фору дасть. Висотні будинки будують рядом вікно в вікно - ніяких будівельних норм. Єдине що робота є, але дорога до неї може зайняти 2 години і більше в один кінець. Тобто місце зовсім непригодне для житла. Спохабили... а таке ж ще нещодавно гарне місто було :(
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 00:02

http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedo ... 260299326/
Если я не ошибаюсь , застройщики в Ирпене достигли такого уровня борзости, что вызвали замечания даже из Москвы (по поводу застройки братской могилы)
ХомаБрут
 
Повідомлень: 323
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 06:34

http://www.nr2.ru/kiev/438254.html
Он отметил, что некоторое время назад в конфликт вмешался российский депутат Владимир Жириновский, который направил телеграмму президенту Украины Виктору Януковичу с просьбой защитить памятник от застройки. В итоге депутаты Ирпенского горсовета на внеочередной сессии отменили решение о выделении земли.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 323
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 06:48

Господин "эксперт" вырубил лес без документов.
http://ru.tsn.ua/ukrayina/v-irpene-neza ... sosen.html
Востаннє редагувалось ХомаБрут в Чет 04 лип, 2013 07:00, всього редагувалось 1 раз.
ХомаБрут
 
Повідомлень: 323
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 06:59

http://uainforg.livejournal.com/107903.html
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/ ... iew_print/
Господин депутат Пеший подробно рассказывает, что даже Янукович ему не указ. Если надо получить землю - он ее получит. (набираем "Беличанский лес") в поисковике и получите массу увлекательной информации.
P.S.
Короче =)
ХомаБрут
 
Повідомлень: 323
З нами з: 27.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лип, 2013 08:32

  ХомаБрут написав:http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/06/11/6992005/view_print/

Это жесть :( :( :(
come2dima
 
Повідомлень: 265
З нами з: 12.12.08
Подякував: 28 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 330
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1260
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1060
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама