В Україні буде створено 10 центрів з утилізації автомобілів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 45678>
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 20:23

  Александр_Охрименко написав:В России очень удачно запустили этот налог. Тоже многие ругали. А теперь уже хвалят, что это дало стимул роста экономики России. Так, что можете ругать, но "караван идет" и уже в 2014 году будет заметный радикальный рост украинского автопрома...

снова Вы :( со своими тайожными сравнениями.
С такой властью и экономистами точно кончим в тайге дремучей
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 20:39

  alex-odessa написав:Но с другой стороны : наше больное правительство плюёт(я бы даже сказал харкает :D ) на свой народ каждый день и ничё,нация пока здорова :D :D :D

нації почитай уже і немає зовсім, яке там здоров'я?
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 20:41

  Александр_Охрименко написав:В России очень удачно запустили этот налог. Тоже многие ругали. А теперь уже хвалят, что это дало стимул роста экономики России. Так, что можете ругать, но "караван идет" и уже в 2014 году будет заметный радикальный рост украинского автопрома...
Можно ссылки на благодарственные письма населения?
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 20:43

  alibabator написав:Замість 1 заводу з виробництва якісних, сучасних, надійних українських автомобілів зробимо 10 заводів з утилізації. У ригів все б...ь через ж***.

а потім приймуть закон у кого утилізація проплачена... вилучати авто і по призначенню: утилізувати! заводи ж не можуть простоювати, це ж дорого. :mrgreen:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 22:08

Лучше построить один завод. По утилизации Васадзе и ему подобных.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 22:09

Для панів-лобістів типу ікспердів О...ка наведу приклад "утилізаційного збору" в Німеччині. Ви купуєте пляшку пиваса чи мінералки і знаєте, що 10-25 центів коштує упаковка, яку не треба кидати на вулиці, а можна повернути у спеціальній автомат, який видасть чек на цю суму. І не треба перекладати з хворої голови на здорову (типу невдалих проектів росії), а брати нормальний європейський досвід (там, де він дійсно вдалий).
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 22:10

  Ratatui написав:Лучше построить один завод. По утилизации Васадзе и ему подобных.

Всю ВР одним махом, як німці в концтаборах.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 22:35

  Karp написав:
  alex-odessa написав:Но с другой стороны : наше больное правительство плюёт(я бы даже сказал харкает :D ) на свой народ каждый день и ничё,нация пока здорова :D :D :D

нації почитай уже і немає зовсім, яке там здоров'я?

Karp,надеюсь всё таки,что нация ещё есть.Просто в 2005-2010-м одна гниломордая,недотравленная мразь умудрилась отбить у этой самой нации всякое желание бороться за свои права.
Думаю что это вопрос времени.Мы всё равно победим :D
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 23:22

Re: В Україні буде створено 10 центрів з утилізації автомобі

  257oliuH написав:можешь, но ты будешь должен предварительно заплатить Васядзе 10-15 тыс $ (точный прайс вам любезно предоставят).


А зачем вообще сдавать в эти "центры утилизации"? Какой больной до этого додумается? Понятно же, что даже самый убитый автомобиль - это запчасти и ценный металлолом.
И что, у нас нет обычных пунктов приема металлолома и шротов-разборок на запчасти? Есть в каждом городе и по несколько. Там сдающему еще и заплатят, а не будут требовать непонятные сборы и не понятно за что.
Schmit
 
Повідомлень: 5616
З нами з: 08.09.09
Подякував: 83 раз.
Подякували: 281 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 09 лип, 2013 23:58

цуки ваша жадность не имеет границ !!!!!! какой завод ? какие площадки ? я на ломе сижу и слушаю этот бред и угараю от ЛЖИ И де*** !
МОГУ ПОСОВЕТОВАТЬ ЛЫЖНИКА ДЛЯ ОРГАНИЗАЦИИ ЗАВОДОВ ,ПАРОХОДОВ , ПЛОЩАДОК ИЛИ ЕЩЕ ЧЕГО.... ЦЦЦЦУКИ ВЫ ЛЖИВЫЕ И ТУПЫЕ !
fuKoff
 
 
 
  #<1 ... 45678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1566
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 чер, 2026 07:29
kandiliabra7
4 1796
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама