Україні пророкують падіння ВВП до "мінус" 1,5%

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:40

  ed_uwarov написав:Да какое падение нафиг? На одном только газе в этом году съэкономили, закупили на 50% меньше по сравнению с прежними годами. А как стартанёт добыча сланцевого, вообще сами себя им обеспечим.
"Засранцевого" газу разве что.. На ваши рыла токмо глянуть шо Мордатого или Кернеса- сразу понятно- газу много в чревах их..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:46

Читатель11

Кто еще брехунец. Я тоже на Лесном живу и в воскресенье была на рынке. Помидоры видела и по 3,50. Но купила по 4, они побольше будут. Капуста по 4 гривни, виноград белый по 11, персики с сестрой покупали по 10.80 так что не надо врать.
Шуліхіна
 
Повідомлень: 11
З нами з: 04.07.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:59

  komp написав:Вот оно реальное покращення!
http://www.pravda.com.ua/articles/2013/07/25/6994933/
А вы скиглите!

Да уж. Там и по продуктам будет полный коммунизм с нулевой ценой.
nalim
 
Повідомлень: 6724
З нами з: 25.02.09
Подякував: 33 раз.
Подякували: 651 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 14:59

  Шуліхіна написав:Читатель11

Кто еще брехунец. Я тоже на Лесном живу и в воскресенье была на рынке. Помидоры видела и по 3,50. Но купила по 4, они побольше будут. Капуста по 4 гривни, виноград белый по 11, персики с сестрой покупали по 10.80 так что не надо врать.



Так а с ВВП что на Лесном? Растет???
mmm777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1720
З нами з: 10.11.08
Подякував: 90 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 15:03

  mmm777 написав:
  Шуліхіна написав:Читатель11

Кто еще брехунец. Я тоже на Лесном живу и в воскресенье была на рынке. Помидоры видела и по 3,50. Но купила по 4, они побольше будут. Капуста по 4 гривни, виноград белый по 11, персики с сестрой покупали по 10.80 так что не надо врать.



Так а с ВВП что на Лесном? Растет???
Так конечно.. На Лесном всегда ВВП выше.. Там на одних бутылках хронов- можно для Укрии "два ВВП" поднять..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 15:09

Дефолт, инфляция, падение ВВП - не слишком ли много бед за раз? Очередные мутки по запугиванию людей, спекулянты хотят панику поднять и нажиться на продаже валюты.
romixAB
 
Повідомлень: 58
З нами з: 25.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 15:11

  romixAB написав:Дефолт, инфляция, падение ВВП - не слишком ли много бед за раз? Очередные мутки по запугиванию людей, спекулянты хотят панику поднять и нажиться на продаже валюты.
Нет.. Хотят нажиться на книжках Чивакуни.. Ежели будет дефолт с девалом- то только книжки Чивакуни спасут "пересичного"..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 15:14

Появились результаты "случки" от 25.07.2013 г. :lol:
ZhukA
 
Повідомлень: 552
З нами з: 20.10.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 16:24

  romixAB написав:Дефолт, инфляция, падение ВВП - не слишком ли много бед за раз? Очередные мутки по запугиванию людей, спекулянты хотят панику поднять и нажиться на продаже валюты.

Александр,мы академиев не кончали,но от нас не зашифруешься! :lol:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лип, 2013 17:25

Україна в цьому році стільки виростила зернових, овочів, фруктів, що й годі казати про нестачу, а ще й на Європу імпортує завидними об’ємами.
Ludacris
 
Повідомлень: 32
З нами з: 27.06.13
Подякував: 3 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 329
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1776
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1558
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама