|
Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його л |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:03
Пропонуємо до обговорення: Ті державні програми, які існують, трохи покращують ситуацію, але дуже незначно
Дивися повний текст Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його людям - експерт.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:03
Якщо щось давати нашару, то ніяких коштів не вистачить, бо в черзі будуть стояти всі.
-
АК
-
-
- Повідомлень: 624
- З нами з: 04.02.09
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 78 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:29
АК Ви розберіться в тій шарі, нічого там шарового і близько нема Краще б без всяких лохотронів відмінили ПДВ, ПФ та інші побори для таких людей, і все, і купуйте де хочете, яку хочете квартиру, але ж ні, куди ж без відкатів, да?  п....си
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:59
Нужно понимать, что на сегодня у государства нет средств, чтобы самому строить жилье и передавать его бесплатно людям.
Нет слов чтоб точно описать умственные способности наших чиновников! Но с другой стороны, все правильно - это у них заложено на генетическом уровне - выбить фондирование за счет бюджета и раздерибанить! Можно было бы компенсировать процентную ставку по ипотеке в размере 7-8%, что делало бы ипотечные кредиты более доступными. Ну а далее все как в учебнике - рост строительной отрасли + рост финансового сектора + рост занятости = рост смежных и не очень смежных отраслей + рост налоговых поступлений, за счет которых выплачивать те самые 7-8%.
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:08
Rainbow написав:АК Ви розберіться в тій шарі, нічого там шарового і близько нема Краще б без всяких лохотронів відмінили ПДВ, ПФ та інші побори для таких людей, і все, і купуйте де хочете, яку хочете квартиру, але ж ні, куди ж без відкатів, да?  п....си
Там деньги из бюджета нашару отдаются! Но на конечного покупателя естственно ложится обязанность пополнить карман чиновников, сидящих у этого корыта! 
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:11
А як бути із ситуацією, коли якомусь прокурору, при призначенні на посаду в інше місто, дають нове житло безкоштовно -за державний рахунок. Ну і той прокурор житло приватизує, потім все повторюється в іншому місц(т)і. А таких чиновників дуже часто тасують...
-
Bet Fighter
-
-
- Повідомлень: 1015
- З нами з: 25.07.09
- Подякував: 208 раз.
- Подякували: 134 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:26
У нашего государства есть деньги только на себя. И чтобы это понять, не надо быть экспертом :)
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:48
Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його людям - експерт.
О, сколько нам открытий чудных!...
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 26 лип, 2013 20:37
ТММ рекламирует кредиты под 12% http://kondratenkam-ni.at.ua/
-
Унуноктий
-
-
- Повідомлень: 21411
- З нами з: 20.04.08
- Подякував: 374 раз.
- Подякували: 581 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
444 |
|
|
|
1 |
398 |
|
|
|
1 |
919 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|