Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його л

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:03

Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його л

Пропонуємо до обговорення:
Ті державні програми, які існують, трохи покращують ситуацію, але дуже незначно

Дивися повний текст Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його людям - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:03

Якщо щось давати нашару, то ніяких коштів не вистачить, бо в черзі будуть стояти всі.
АК
 
Повідомлень: 624
З нами з: 04.02.09
Подякував: 5 раз.
Подякували: 78 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:29

АК
Ви розберіться в тій шарі, нічого там шарового і близько нема :wink:

Краще б без всяких лохотронів відмінили ПДВ, ПФ та інші побори для таких людей, і все, і купуйте де хочете, яку хочете квартиру, але ж ні, куди ж без відкатів, да? :) п....си
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 08:59

Нужно понимать, что на сегодня у государства нет средств, чтобы самому строить жилье и передавать его бесплатно людям.


Нет слов чтоб точно описать умственные способности наших чиновников! :evil:
Но с другой стороны, все правильно - это у них заложено на генетическом уровне - выбить фондирование за счет бюджета и раздерибанить! :wink:
Можно было бы компенсировать процентную ставку по ипотеке в размере 7-8%, что делало бы ипотечные кредиты более доступными. Ну а далее все как в учебнике - рост строительной отрасли + рост финансового сектора + рост занятости = рост смежных и не очень смежных отраслей + рост налоговых поступлений, за счет которых выплачивать те самые 7-8%.
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:08

  Rainbow написав:АК
Ви розберіться в тій шарі, нічого там шарового і близько нема :wink:

Краще б без всяких лохотронів відмінили ПДВ, ПФ та інші побори для таких людей, і все, і купуйте де хочете, яку хочете квартиру, але ж ні, куди ж без відкатів, да? :) п....си


Там деньги из бюджета нашару отдаются! :wink:
Но на конечного покупателя естственно ложится обязанность пополнить карман чиновников, сидящих у этого корыта! :wink:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:11

А як бути із ситуацією, коли якомусь прокурору, при призначенні на посаду в інше місто, дають нове житло безкоштовно -за державний рахунок. Ну і той прокурор житло приватизує, потім все повторюється в іншому місц(т)і. А таких чиновників дуже часто тасують...
Bet Fighter
 
Повідомлень: 1015
З нами з: 25.07.09
Подякував: 208 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:26

У нашего государства есть деньги только на себя. И чтобы это понять, не надо быть экспертом :)
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 09:48

Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати його людям - експерт.


О, сколько нам открытий чудных!...
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 10:17

Re: Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати йо

  ak-alexey написав:Можно было бы компенсировать процентную ставку по ипотеке в размере 7-8%, что делало бы ипотечные кредиты более доступными. Ну а далее все как в учебнике - рост строительной отрасли + рост финансового сектора + рост занятости = рост смежных и не очень смежных отраслей + рост налоговых поступлений, за счет которых выплачивать те самые 7-8%.

В результата ипотечный кризис-2007... 8)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лип, 2013 20:37

Re: Держава не має коштів, аби будувати житло і роздавати йо

ТММ рекламирует кредиты под 12%
http://kondratenkam-ni.at.ua/
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21411
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 581 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 440
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 20:59
moveton
1 397
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:41
moveton
1 918
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 17:53
Навуходоносор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама