WebMoney все ще не зареєструвалися в системі електронних гро

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:11

WebMoney все ще не зареєструвалися в системі електронних гро

Пропонуємо до обговорення:
WebMoney досі не зареєструвалися в системі електронних грошей України

Дивися повний текст WebMoney все ще не зареєструвалися в системі електронних грошей України.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:11

Как может структура которая обесценила собственную валюту почти в два раза пару лет назад давать советы пионерам электронной наличности. В отличие от банковских депозитов на вебманях у людей ничего не пропадало и арбитраж там находится не в светлых кабинетах и отвечает быстро и оперативно. Просто НБУ хочет зациклисть все потоки на себе, а с коммисией 0.8% вебмани этого не может себе позволить. Именно из-за жадности у нас потребитель все переплачивает.
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 14:49

Не зарегистрировались, но работают исправно
Jakka
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 15:00

  Jakka написав:Не зарегистрировались, но работают исправно

только фиг через любой терминал пополнишь, блин!
что тут нормального???
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 15:40

А я думал, что после инцидента с этой платежной системой у них совсем не осталось пользователей.
Mentalist
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 17:17

пусть и не регистрируются, мне кажется они никому не нужны, разве только геймерам.
tarasyk123
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 18:12

так вони й не зареєструються. їх треба забороняти просто, як то зробили свого часу в Німеччині.
vasyl
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 18:13

якась дивна впертість від британців. не хочуть вони визнавати українські закони. приїхали до чужого монастиря з власними правилами і тут починають всім розказувати. є у нас вимоги НБУ до електронних грошей - то виконуйте, навіть якщо вам то не до смаку
vasyl
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 05 сер, 2013 18:47

НБУ это ДИНОЗАВРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
genuisereal
 
Повідомлень: 329
З нами з: 30.03.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 сер, 2013 14:38

  vasyl написав:якась дивна впертість від британців. не хочуть вони визнавати українські закони. приїхали до чужого монастиря з власними правилами і тут починають всім розказувати. є у нас вимоги НБУ до електронних грошей - то виконуйте, навіть якщо вам то не до смаку

Вебманьки - просто отличная система для тех кто расчитывается в онлайне.
Ну вот надо вам скинуть 100 микроплатежей (например партнерам за рекламу) по 1-20 центов, каждый день, сколько будет коммисия у "лицензированных систем" на перевод в 1 укр. копейку? У вебмани будет та же одна копейка. НАдеюсь понимаете?
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1389
Переглянути останнє повідомлення
Сер 29 кві, 2026 10:13
salvydas
1 1919
Переглянути останнє повідомлення
Сер 15 кві, 2026 12:52
Madera
1 2562
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 кві, 2025 10:58
root
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама