41% українців вважають безробітних ледарями - опитування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 9>
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 08:18

  mju написав:А тепер низький уклін Компартії, яка зробила з профсоюзів місце де видають путівки і де незаконно збирають громадян на провладні мітинги.
При робочих профспілках такий "роботодавець" залишився б без усіх робітників.


Профсоюз в СССР и "профсоюз" теперь две большие разницы, и винить компартию, в том, что сейчас профсоюз это по сути всего лишь кормушка для администрации того же профсоюза и источник обогащения за счет профсоюзных собственности - это эпический бред. В СССР профсоюз выполнял свои функции. Обновите календарь сейчас 2013 год, а не 1990 и СССР уже давно как не существует, или обновите штампы в голове.
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 08:26

  Alexey_M написав:Людям платят ровно столько, сколько они стоят. Стоили бы они дороже, смогли бы и продавать себя по более высокой цене.


Да ну, господин, вероятно, либерал :))

Ну вот у нас в городе, была куча промышленных предприятий, на одном из них работало около 10 000 человек. С приходом "эффективных, рыночных керивныков" все пошло прахом.

По вашей теории все они в один момент времени превращаются в ничто в неудачников, лодырей и прочая. А верхушка, кто пошустрей и сп.здил станочки там и все такое прочее - они лучшие из лучших. Ахах. Ну да и в этом нет виноватых, это объективные "рыночные процессы". Ахха.

Приведу цитату вашего идеологического единомышленника:

"У кого нет миллиарда, могут идти в ж***!" (с)
http://www.kommersant.ru/doc/1228534

Алексей, вы заработали миллиард? Ну тогда см. выше.
expert_OXPEHEHKO
 
Повідомлень: 539
З нами з: 10.04.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 162 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 08:59

Re: 41% українців вважають безробітних ледарями - опитування

Интересно, кто такую бредятину пишет?
Работы море но вот только вознаграждение за свою работу мало кто получает.
И прежде всего стоит определиться, что в условиях Украины означает слово "безработный"?
И тенденция действительно складывается, что на Уркаине за миску супа горбатяться...
Если при совке стимулом являлась святая социалка, то сейчас враги выжили из страны порядка 7 миллионов самого трудоспособного населения.
Наличия опыта в мировом эк. процессе это +, но практическое отсутствие применение знаний и умений в своей стране, усовершенствование того, что осталось, ...
- этого нет.

Согласно статистике применяемой - кто не зарегистрирован ЧП - тот безработный.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:16

mju Червоним виділені дурниці. Ломоносов, Енштейн, Богомолець, Амосов, Джобс, Ахметов всі дурні і раби. А Періс Хілтон (що живе зі статків татка) і сім'я нероб-алкоголіків (що здає двокімнатку на Лукянівці, сама тиснучись у однушці) це розумні люди, бо вони не працюють.

А Рыжий как в эту компаху попал ??? :shock: :shock: :shock:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:32

  alex10 написав:mju Червоним виділені дурниці. Ломоносов, Енштейн, Богомолець, Амосов, Джобс, Ахметов всі дурні і раби. А Періс Хілтон (що живе зі статків татка) і сім'я нероб-алкоголіків (що здає двокімнатку на Лукянівці, сама тиснучись у однушці) це розумні люди, бо вони не працюють.

А Рыжий как в эту компаху попал ??? :shock: :shock: :shock:

А ви думаєте він він не працює? Згоден що результати його праці не такі світлі як осіб що згадувються у списку, а методи не настільки законні. Але неробою його не назвеш. Хотів когось додати з "темної сторони" ). Їх всіх об'єднує праця ).
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:35

Re: 41% українців вважають безробітних ледарями - опитування

А мне кажется здесь немного по-другому. Большинство, из тех, кто стоит на бирже, все таки работают, только в тени. Это ответ хитрых украинцев на действие властей. К тому же один из плюсов биржи, возможность оформлять субсидии. Думаю так как-то.
IndexForex
 
Повідомлень: 107
З нами з: 19.06.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:41

  mju написав:
  alex10 написав:mju Червоним виділені дурниці. Ломоносов, Енштейн, Богомолець, Амосов, Джобс, Ахметов всі дурні і раби. А Періс Хілтон (що живе зі статків татка) і сім'я нероб-алкоголіків (що здає двокімнатку на Лукянівці, сама тиснучись у однушці) це розумні люди, бо вони не працюють.

А Рыжий как в эту компаху попал ??? :shock: :shock: :shock:

А ви думаєте він він не працює? Згоден що результати його праці не такі світлі як осіб що згадувються у списку, а методи не настільки законні. Але неробою його не назвеш. Хотів когось додати з "темної сторони" ). Їх всіх об'єднує праця ).


:lol: Насмешили
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:41

  expert_OXPEHEHKO написав:Профсоюз в СССР и "профсоюз" теперь две большие разницы, и винить компартию, в том, что сейчас профсоюз это по сути всего лишь кормушка для администрации того же профсоюза и источник обогащения за счет профсоюзных собственности - это эпический бред. В СССР профсоюз выполнял свои функции. Обновите календарь сейчас 2013 год, а не 1990 и СССР уже давно как не существует, или обновите штампы в голове.

Та ладно. Саме при СРСР профсоюз втратив зуби, став деградованим органом, який лиш імітує свою діяльність. Що він при СРСР робив? Крім того, що підтримував провладні ініціативи? Забороняв алкашів звільняти - це ви називаєте захистом трудящих? Скільки забастовок організував (чи при СРСР умови праці були чудові?)? Провсоюзи перетворилися на додатки до керівництва. А зараз керівництво змінилося і оголилася вся безпорадністіть того органу.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:47

  eclton написав:big539 Практика показывает, что ум и финансовое положение человека не связаны между собой прямой зависимостью...

Ну это вы так считаете. На самом деле зависимость тут прямая, и даже не обсуждается. Это же очевидно. Просто у нас с вами совсем разные понятия об "умном" человеке. Вам кажется что умный человек это тот кто окончил высшее учебное заведение, прочитал "Войну и мир", томик Есенина и какого нибудь Коэльо, кто умеет высчитывать сложные логарифмы или круто шарит в штмл-экселях и разных базах данных...
А я считаю умными тех людей, которые могут обеспечить свою семью всем необходимым, тех кто не зависит от прихоти "профсоюза" или какого то "дяди".
Есть у меня куча знакомых, "умных" в вашем классическом понимании, но у них как за душой у латыша - буй да душа. И богатый духовный мир :mrgreen:
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 сер, 2013 09:48

Re: 41% українців вважають безробітних ледарями - опитування

  alex10 написав:Насмешили

http://www.peoples.ru/undertake/finans/rinat_ahmetov/ - покажіть в який період років - він нічого не робить, а сидить на рівно на попі і насолоджується життям? Ще раз: я не кажу що він гідний наслідування, але то що він працьовитий - не заперечиш.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
  #<12345 ... 9>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1224
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 884
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 1494
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 07:13
solex19751707
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама