Старезну українську економіку вже не можна "підлатати і підм

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 78910>
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2013 20:43

  tar-ru написав:Сравнивать экономическую модель развитых стран с нашей немного некорректно.
А экономическая свобода даст возможность бизнесу развиваться, а не выживать, как это происходит сейчас в Украине. Не пережтвайте за предпринимателей, они сами найдут чем заняться и кого обслуживать. Свободный рынок расставит все на свои места. Конечно же их доходы, а вместе с ними и доходы их наемных работников, не вырастут мгновенно, но будут понемногу расти. Вместе с этим будет расти и экономика. А когда экономика будет показывать стабильный рост, то и инвесторы подтянуться.

Тогда не нужно в качестве примера брать малый бизнес развитых стран и убеждать, что наш пойдёт по их пути.

Если предприниматели не видят и не могут озвучить, то очень сомневаюсь, что они "сами найдут чем заняться и кого обслуживать".

Обещания покращення, подобных прозвучавшим в Вашем сообщении (то есть ни на чем не основанных), уже звучали не раз.
Только воз и ныне там.
detroytred
 
Повідомлень: 25800
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2132 раз.
Подякували: 3230 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2013 20:45

Относительно же аграрного сектора есть такое мнение:

Так чи інакше розвиток сільського господарства без загальної економічної стратегії може супроводжуватися багатьма соціально-економічними проблемами.
Відомий норвезький економіст Ерік Рейнарт у своїй книжці «Як багаті країни стали багатими… і чому бідні країни залишаються бідними» доводить, що жодна держава ще ніколи не ставала заможною завдяки сільському господарству. Навпаки, його розвиток завжди консервував відсталість. Виробники с/г продукції, як і інших сировинних матеріалів, залежні від попиту тих, хто має сильну переробну промисловість, та від темпів їхнього зростання. Якщо останні потерпають від кризи, стагнації чи просто вповільнення, то перші стають заручниками низьких цін, доходів і темпів розвитку. Але скидається на те, що, вибравши агросектор «локомотивом» зростання економіки, влада не бачить у ньому нічого, окрім засобу для вирішення поточних проблем, наприклад, у платіжному балансі, а наближені до неї олігархи – можливість швидкого збагачення.
detroytred
 
Повідомлень: 25800
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2132 раз.
Подякували: 3230 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2013 22:29

  detroytred написав:Если предприниматели не видят и не могут озвучить, то очень сомневаюсь, что они "сами найдут чем заняться и кого обслуживать".
Суть наприклад моєї пропозиції - не у збереженні малоефективного ( чи малоприбуткового або консервативного - як кому подобається) с/г виробництва, а у тому що підприємці ( кожен на своєму місці) займаючись тим що вміють найкраще - максимально задовільняли потреби населення ( тут одночасно і соціальна і економічна складові в одному флаконі)
Але при цьому
Є така група яка називає себе опозицією
Так от , в еру сьогоднішніх компютерних технологій - тобто можливості практично безкоштовного клонування вигідних бізнес процесів,- ця опозиція повинна просто знайшовши якийсь найкращий бізнес проект в кожній сфері( при чому як правило ця сфера буде в колі інтересів провладних конкурентів) - розтиражувати його таким чином щоб і інші підприємства/підприємці могли його використовувати.
Таким чином можна буде використати боротьбу одних олігархів( без-владних або опозиція) проти інших олігархів(провладних) , але при цьому кожного разу в країні будуть створюватись проекти які будуть кусати сьогодні в Ахметова. завтра в Порошенка - а там дивишся й до самого Стоматолога з Баштанним доберуться :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 07:09

  detroytred написав:
  tar-ru написав:Сравнивать экономическую модель развитых стран с нашей немного некорректно.
А экономическая свобода даст возможность бизнесу развиваться, а не выживать, как это происходит сейчас в Украине. Не пережтвайте за предпринимателей, они сами найдут чем заняться и кого обслуживать. Свободный рынок расставит все на свои места. Конечно же их доходы, а вместе с ними и доходы их наемных работников, не вырастут мгновенно, но будут понемногу расти. Вместе с этим будет расти и экономика. А когда экономика будет показывать стабильный рост, то и инвесторы подтянуться.

Тогда не нужно в качестве примера брать малый бизнес развитых стран и убеждать, что наш пойдёт по их пути.

Если предприниматели не видят и не могут озвучить, то очень сомневаюсь, что они "сами найдут чем заняться и кого обслуживать".

Обещания покращення, подобных прозвучавшим в Вашем сообщении (то есть ни на чем не основанных), уже звучали не раз.
Только воз и ныне там.

Так у нас даже не построили модель развития, а тока модель разворовывания и отжимания, откудава пакращенню взяться.-то Модель развитых стран строилась многими поколениями на протяжении многих десятков лет, а Вы сразу хотите стать свидетелем пакращення...
tar-ru
Аватар користувача
 
Повідомлень: 262
З нами з: 15.08.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 17:51

tar-ru
В мире достаточно стран, в последнее время показавших подъем за короткий промежуток времени. Хотя бы азиатские тигры...
Можно проще: хотя бы более-менее развивающиеся -- постсоц. страны Восточной Европы.
Да можно - лишь бы так, как мы, не падающие.

Другое дело, есть ли на данной территории факторы, обеспечивающие такие возможности и их реализацию.
detroytred
 
Повідомлень: 25800
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2132 раз.
Подякували: 3230 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 18:45

Re: Старезну українську економіку вже не можна "підлатати і

  detroytred написав:В мире достаточно стран, в последнее время показавших подъем за короткий промежуток времени. Хотя бы азиатские тигры...

Только потому, что открыли ворота западному капиталу. Чехи сразу продали Шкоду Фольксвагену, а наши до сих пор пыжатся.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 19:28

mortimer
Марно відчиняти двері західним інвестиціям , коли в країні все розвалено, а тим більше інвестори не хтять мати з нами справи :(
ИванXP
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 19:41

ИванXP
А почему не хотят-то? Наверное причины есть?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 19:50

mortimer
...дурне запитання :roll: а чим їх можна заохотити за наших реалій?
ИванXP
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 24 сер, 2013 20:01

  ИванXP написав:mortimer
...дурне запитання :roll: а чим їх можна заохотити за наших реалій?

А чем заинтересовали чехи? Запретом коммунистической идеологии разве что.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 78910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1036
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 965
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1243
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама