Пенсіонери й інваліди не будуть обкладатися податком на дохо

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 14:58

  Pensioner написав:
  roman tr. написав: застрявший в разломах времени старенький совочек пытается оценивать мою грамотность забавненько

Ты бы недоразумение знал с кем общаешься для начала

Судя по постам, так с Хамлом
tar-ru
Аватар користувача
 
Повідомлень: 262
З нами з: 15.08.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 15:03

  tar-ru написав:
  Pensioner написав:
  roman tr. написав: застрявший в разломах времени старенький совочек пытается оценивать мою грамотность забавненько

Ты бы недоразумение знал с кем общаешься для начала

Судя по постам, так с Хамлом

Поставьте друг другу плюсики! даже можете поцеловать друг друга :lol:
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 15:10

  Pensioner написав:Лучше бы пенсионерам и инвалидам пенсии повысили ( хотябы до половины минимальной европейской (500 евро)! А то мы избрали европейский вектор развития а пенсии нацелили на российский вектор! Да и до российского тоже не дотягиваем! Да и чем там занимается Королевская? Мы ждём до выборов 500евро!

Прошу пана, але результат не може йти по переду дії. Спочатку потрібно розвинутися, а тоді зможем платити по європейськи.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 15:13

  delicious написав:1. Получаем статус инвалида
2. Всех рабочих оформляем ЧП-шниками инвалидами.
3. ПРОФИТ

Не пишіть дурниці. Вас інвалідські організації на чисту воду виведуть.
І купувати інвалідність ви плануєте коному робітнику? А якщо він звільниться?
Словом загриміти можна.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 17:15

  mju написав:Словом загриміти можна.

кто надо не загремит и кому надо все оформят как надо и организациям варежку тоже закроют... это ж Украина...

зы. с прошедшим святом всех, кстати
Tamagoch
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3290
З нами з: 03.02.13
Подякував: 322 раз.
Подякували: 350 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 17:41

на украине инвалидность купить как два пальцa..... и всем будет хорошо
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 18:38

  mju написав:Прошу пана, але результат не може йти по переду дії. Спочатку потрібно розвинутися, а тоді зможем платити по європейськи.


Вы что, у Азирова секретарем работаете? Этот гнус только об этом и бубнит всегда, однако ни ему, ни его донецкой банде отвратительная работа не мешает получать сверхвысокие зарплаты
slavek
 
Заблокований
Повідомлень: 4700
З нами з: 16.08.09
Подякував: 101 раз.
Подякували: 871 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 18:46

Re: Пенсіонери й інваліди не будуть обкладатися податком на

Ох сейчас врачи наживутся на липовых справках об инвалидности...
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 18:48

  Pensioner написав:Лучше бы пенсионерам и инвалидам пенсии повысили ( хотябы до половины минимальной европейской (500 евро)! А то мы избрали европейский вектор развития а пенсии нацелили на российский вектор! Да и до российского тоже не дотягиваем! Да и чем там занимается Королевская? Мы ждём до выборов 500евро!

что за бред?
это минимальная пенси 1300грн
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6805
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 25 сер, 2013 19:15

  Pensioner написав:Лучше бы пенсионерам и инвалидам пенсии повысили ( хотябы до половины минимальной европейской (500 евро)! А то мы избрали европейский вектор развития а пенсии нацелили на российский вектор! Да и до российского тоже не дотягиваем! Да и чем там занимается Королевская? Мы ждём до выборов 500евро!

С каких доходов, мне интересно такую пенсию взять?
lestat
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2454
З нами з: 04.06.08
Подякував: 14 раз.
Подякували: 216 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 641
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 669
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 кві, 2026 14:29
salvydas
1 4399
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 13 бер, 2026 11:56
Victor8
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама