|
Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною - |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 09 вер, 2013 14:15
тыха украиньска ничь.... А сало нужно перепрятать!
-
укрхлам
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 15:02
укрхлам написав: прочитал ваш пост и ужаснулся.... тому как все плохо... а может просто переждать до тех времен когда поумирают представители 1950 года рождения (птидесятники) которые сейчас у власти и все наладиться... а...
конечно это вариант, но жизнь не стоит на месте и думаю глупо ее тратить на ожидание вымирания динозавров, проще провести люстрацию,по примеру Грузии и Прибалтики.Пускай пятидесятники мирно копаются в своих огородиках.
-
Die Happy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 496
- З нами з: 08.02.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 15:07
укрхлам написав:прочитал ваш пост и ужаснулся.... тому как все плохо... а может просто переждать до тех времен когда поумирают представители 1950 года рождения (птидесятники) которые сейчас у власти и все наладиться... а...
А х дети думаете просто так дипломы покупали? Уже готовы принять эстафету
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 15:41
zeleniy написав: R2 написав:Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною - опитування
Як на мене і того багато. По-перше, як зазначалося вже вище, як країна може бути братською? Дружньою - так, а братською?. По-друге, у чому це братерство проявляється? Що взагалі вкладається в поняття "братерська країна"? ІМХО. У світі не має і не може бути "братських країн" - можуть бути країни, інтереси яких у даний конкретний проміжок часу співпадають з нашими інтересами. Ніякого братерство. Лише прагматична співпраця тут і зараз. Ні ЄС, ні США, ні РФ не вигідна ні занадто сильна і квітуча Україна, ні Україна злиденна та нестабільна. Сусідам потрібна країна, яка стане буфером між сходом та західом, з можливістю розміщення військових баз на території такого буферу. Сусідам потрібен платоспроможний ринок, на якому можна буде збувати власні товари. Сусідам потрібна сировинна база. Сусідам потрібна дешева, але кваліфікована робоча сила. Сусідам потрібен відстійних нелегалів та сміття. Тож добрий дядько з мішком грошей не прийде і щастя нам не побудує. Рівно, як і дядька з батогом і цепом на шию ждати не варто - не доцільно це дядькові ні економічно, ні політично... Тож затягти у той чи інший союз нас хочуть не в наших інтересах, а у своїх власних. І місце нам в таких союзах призначать не комфортне і безпечне для нас, а комфортне і безпечне для них. Яке вже тут братерство???
Хотелось бы предложить Вам три поправки: 1- некоторым странам Украина вообще до лампочки ибо про ее существование они не догадываются, 2-Росии не нужна ни сильная, ни слабая Украина, им нужно отсутствие государства Украина как такового, 3-ни дешевая, ни квалифицированная рабочая сила сусiдам в принципе не нужна, своя без работы вештается.
-
Jerry
-
-
- Повідомлень: 202
- З нами з: 11.11.11
- Подякував: 19 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 16:28
Jerry написав: Хотелось бы предложить Вам три поправки: 1- некоторым странам Украина вообще до лампочки ибо про ее существование они не догадываются, 2-Росии не нужна ни сильная, ни слабая Украина, им нужно отсутствие государства Украина как такового, 3-ни дешевая, ни квалифицированная рабочая сила сусiдам в принципе не нужна, своя без работы вештается.
без Украины Россия никогда не станет той огромной и вонючей... пардон, "могучей" державой, какой она была при царях и генсеках. По крайней мере, размеры российского "величия" уже будут не те. И это факт, который не сможет опровергнуть даже самый упоротый рузке поцриот.
-
happy Lee
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 09 вер, 2013 18:55
happy Lee А кто это оспаривает?
-
Jerry
-
-
- Повідомлень: 202
- З нами з: 11.11.11
- Подякував: 19 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 вер, 2013 07:36
Jerry написав: Хотелось бы предложить Вам три поправки: 1- некоторым странам Украина вообще до лампочки ибо про ее существование они не догадываются
Говорячи про нужність/не нужність України, я мав на увазі три центри впливу ЄС, РФ, США. А так цілком згоден з вами - є країни про, які про існування України і не здогадуються, як є і такі про існування яких не здогадується середньостатистичний українець. Jerry написав:2-Росии не нужна ни сильная, ни слабая Украина, им нужно отсутствие государства Украина как такового
Зважаючи на імперські замашки Росії, ви маєте рацію. Jerry написав: 3-ни дешевая, ни квалифицированная рабочая сила сусiдам в принципе не нужна, своя без работы вештается.
Дозволю собі з вами не погодитися. По перше дешева кваліфікована сила в Україні, дозволяє власне Україні ще існувати, виробляти певні "сировинні" товари для сусідів, та заробляти трохи грошей щоби щось у тих сусідів купувати... З боку, "свої безробітні" хоч і вештаються по ЄС, РФ та США, однак на ту роботу, яку з легкістю знаходять наші співвітчизники не йдуть...
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
4 |
1300 |
|
|
|
5 |
2234 |
П'ят 08 тра, 2026 18:08 vt313
|
|
|
1 |
731 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|