|
Чиновників контролюючих органів зобов'яжуть виплачувати комп |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 14 вер, 2013 14:20
Пропонуємо до обговорення: Про це йдеться в законопроекті №3215 від 6 вересня 2013
Дивися повний текст Чиновників контролюючих органів зобов'яжуть виплачувати компенсації з власної кишені.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 14:20
Штраф в бюджет,возврат со своего кармана.Государство срубит денег и умоет руки.Потом уволит чиновника у которого ни хрена нет де-юрэ,и дальше судитесь с ним. Прикольно :)))
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 14:26
Як на мене дурниця і порушення чинного трудового законодавства. А звільняти їх і тих хто брав на роботу не пробували? А якщо є докази умисності неправомірних дій - посадити?
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 14 вер, 2013 18:25
mju написав:Як на мене дурниця і порушення чинного трудового законодавства. А звільняти їх і тих хто брав на роботу не пробували? А якщо є докази умисності неправомірних дій - посадити?
це якщо хотіти вирішити проблему та налагоджувати нормальний бізнес клімат, а якщо треба видимість діяльності створити... 
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 15 вер, 2013 21:18
Под пресинг этого закона (если таковой будет) попадут рядовые налоговики-ревизоры и КРУ, которые за 1500-3000 грн. зарплаты работают на государство и бюджет. А реальные "коррупционеры": начальники от отдела до инспекции, которые выписывают направления на проверки и подписываюшие решения по штрафам по проверкам; ментовские и СБУ-шные ОПГ, занимающиеся "крышеванием" и вымогательствами под разными предлогами, -- никто из них под действие закона не попадёт никаким боком, т.к. по закону на проверки они не выходят, соответственно и "противоправных действий совершить не могут..." Вот такая будет петрушка.
-
Andrey01
-
-
- Повідомлень: 162
- З нами з: 30.03.13
- Подякував: 82 раз.
- Подякували: 66 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
641 |
|
|
|
3 |
1604 |
Сер 15 січ, 2025 20:04 lamal
|
|
|
1 |
1308 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|