Саакашвілі радить Україні відмовитися від російської мови

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 16:07

Re: Саакашвілі радить Україні відмовитися від російської мов

  Exie написав:аакашвили же в своём заявлении подчеркнул, что 70% абитуриентов предпочитают международный английский, который используется во всём мире, и только остальные 30% выбирают локальный русский, используемый только на постсовке (ну не таджикский же им выбирать, в самом деле).


за 30% він сказав що локальний а не русский :!:

А серед локальних ще є французька німецька іспанська китайська і ще ціла купа...
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 16:08

Миша! Не надо раздавать советов! Страны советов уже нет! Лучше покажи ещё раз как ты галстуки хаваеш! Может ещё кто не видел!
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 19:25

По перше: Польща член ЄС, а згідно правил ЄС - член ЄС не може мати територіальних претензій до іншої країни. Забудьте.

По друге: тих кого ви кличете бандерівці - дуже не зрадіють, коли на батьківщину буде спокушатися будь-хто (ми на вас не схожі, батьківщину не продаємо).

Не проти Росії (до речі країни пишуть з великої букви), а за Україну. Може вам хочеться вирішувати чужі проблеми за свій рахунок, але мені ні.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 19:35

  Pensioner написав:Миша! Не надо раздавать советов! Страны советов уже нет! Лучше покажи ещё раз как ты галстуки хаваеш! Может ещё кто не видел!

Пораду варто вислухати від будь-кого, а чи дослухатися то вже інша справа. У вас є що по суті заперечити? В чому він не правий?

А на рахунок галстука. Неусвідомленні рухи: хтось в руках ручку крутить, хтось безмістовні фігурки малює, хто бороду погладжує. В чому проблема?
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 20:27

Пропагандистам с севера надо учесть, что в отличие от русских украинцы и грузины симпатизируют друг другу. Саакашвили в Украине на порядок популярнее Путина, а его высказывания намного умнее и корректнее, чем советы "замочить кого-нибудь в сортире".
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 20:29

  mju написав:А на рахунок галстука. Неусвідомленні рухи: хтось в руках ручку крутить, хтось безмістовні фігурки малює, хто бороду погладжує. В чому проблема?


...а кто-то в носу ковыряется, а кто-то чешет известно что.
Проблема в том, что Саакашвили был президентом, т.е. политическим представителем своего народа, фигурой на виду. Таким людям нельзя делать подобные движения, сразу падает имидж.
Что и произошло.
atel
 
Повідомлень: 696
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 21:30

  серенький написав:Саакашвили надо судить за потерю 20% территории страны- туту ему английский не помог, пришлось кричать "сдаюсь" по-русски.

А что он потерял?
Осетию, которая с 90-х де-факто была потеряна?
insideman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 961
З нами з: 13.04.13
Подякував: 245 раз.
Подякували: 98 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 21:43

Вопрос не в Саакашвили.Вопрос в языке.Реалии сегодня таковы,что нужно учить английский + украинский или русский на выбор.Иначе только в трембиту дудеть и жаловаться на жизнь на форуме.
Серж777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 579
З нами з: 12.08.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 74 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 вер, 2013 22:23

Нужно вообще учить столько языков, на сколько хватит. Ни один лишним не станет.
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 28 вер, 2013 11:41

  atel написав:
  mju написав:А на рахунок галстука. Неусвідомленні рухи: хтось в руках ручку крутить, хтось безмістовні фігурки малює, хто бороду погладжує. В чому проблема?


...а кто-то в носу ковыряется, а кто-то чешет известно что.
Проблема в том, что Саакашвили был президентом, т.е. политическим представителем своего народа, фигурой на виду. Таким людям нельзя делать подобные движения, сразу падает имидж.
Что и произошло.


Упав імідж де? У Росії? Там би він упав у відповідь на будь-які дії, тим більш його у нього там і так не було. Більше ніхто на такі дрібниці уваги не звернув. Більш звертають увагу на вчинки і слова.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 2346
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2445
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама