Янукович зажадав - тарифи на компослуги у всіх регіонах мают

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 13:35

Янукович зажадав - тарифи на компослуги у всіх регіонах мают

Пропонуємо до обговорення:
В.Янукович вимагає, щоб тарифи на компослуги у всіх регіонах були однаковими

Дивися повний текст Янукович зажадав - тарифи на компослуги у всіх регіонах мають бути однаковими.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 13:35

короче везде поднимут до максимального из существующих
SAP
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 13:38

зп тоже одинаковые, у всех, ну а доходы у кого как получится
моська
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:29

Re: Янукович зажадав - тарифи на компослуги у всіх регіонах

право же, зачем на регионы делиться, пусть все будет одинаково
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:44

Эту "пестню" мы уже слышали летом 2010 года, Гораздо лучше звучит: "Все должны жить также одинаково хорошо, как и Янукович в Межигорье".
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:47

Вот вероятно проффессор никогда ничего не читал про бюджетное выравнивание, введенное во Франции Наполеоном Бонапартом еще в начале 19-го века.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:52

borisbn
Он не читатель, он писатель.
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:53

  Jorj написав:borisbn Он не читатель, он писатель.

Ну несли ударить на первом слоге, то оччень даже может быть.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 03 жов, 2013 14:54

Тобто?

Щоб в Криму та в Одесі платили за опалення так само як в Києві та Чернігові? З жовтня по квітень? 8)
І в квартплату включили прибирання/вивіз 1 т. снігу?
Pan380
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 17.06.12
Подякував: 32 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 14102
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 24 кві, 2026 15:37
msergii83
5 4146
Переглянути останнє повідомлення
Сер 22 кві, 2026 17:32
GALeon
14 7252
Переглянути останнє повідомлення
Вів 10 бер, 2026 22:14
otshelnick1
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама