МВС пропонує українцям "добровільно" здати зброю і вибухівку

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 15:39

МВС пропонує українцям "добровільно" здати зброю і вибухівку

Пропонуємо до обговорення:
МВС пропонує українцям добровільно здати зброю і вибухівку

Дивися повний текст МВС пропонує українцям "добровільно" здати зброю і вибухівку.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 15:39

ню-ню :) а ягодицы перед вами не раздвинуть!?
жаль, что нету никакого оружия - было бы, я бы не сдал!
stewardtz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 14.10.12
Подякував: 193 раз.
Подякували: 506 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 15:46

Re: МВС пропонує українцям

А тем-кто не сдаст.. Мусора- подкинут( с нарокой в паре) И изымут уже с "пакращенням" в рабочей стате..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 16:37

  stewardtz написав:ню-ню :) а ягодицы перед вами не раздвинуть!?
жаль, что нету никакого оружия - было бы, я бы не сдал!

Дык в разрешительную систему - в магазин - и вот оно, родимое:
http://ibis.net.ua/ru/products/44/index ... sort=cheap
http://ibis.net.ua/ru/products/poluavto ... sort=cheap
sergio1969
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 16:40

  stewardtz написав:ню-ню :) а ягодицы перед вами не раздвинуть!?
жаль, что нету никакого оружия - было бы, я бы не сдал!
А зачем оно Вам? Я вот прожил 66 лет без оружия и не ощущаю в нем потребности. Пока что... :mrgreen:
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 16:46

Re: МВС пропонує українцям

  Starikan написав:Пока что... :mrgreen:

Вот этот "пока что" меня начинает волновать... я тоже 35 лет без него прожил, но пару раз оно бы мне пригодилось - один раз когда грабили при ментах, стоящих в 10 метрах, второй - когда грабили сами менты.
stewardtz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 14.10.12
Подякував: 193 раз.
Подякували: 506 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 16:49

  stewardtz написав:
  Starikan написав:Пока что... :mrgreen:

Вот этот "пока что" меня начинает волновать... я тоже 35 лет без него прожил, но пару раз оно бы мне пригодилось - один раз когда грабили при ментах, стоящих в 10 метрах, второй - когда грабили сами менты.
Ну и чем бы все закончилось при наличии у Вас оружия :?: :mrgreen: Особенно во втором случае...
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 17:13

Starikan трупами двух ментов скорее всего, а у вас какие-то иллюзии по-поводу моего задержания и ареста? спешу вас разочаровать - свидетелей-то не было, "особенно во втором случае"!
stewardtz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 14.10.12
Подякував: 193 раз.
Подякували: 506 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 17:21

Я не украинец, сдавать не буду. :|
Изя Гуд
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1896
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 10:18
galex_184
1 1074
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
1 3610
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 лис, 2025 18:54
2046006
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама