Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідження

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 17:41

Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідження

Пропонуємо до обговорення:
Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідження

Дивися повний текст Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідження.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 17:41

Интересно, что люди, говорящие на русском языке называют родным украинский язык. Кто они? Почему они не размовляют на мове?
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 17:48

Опрашивая людей о родном языке следует предварительно разъяснять, что обозначает термин "родной язык" в его международно принятой трактовке. Если бы им предварительно растолковали, что родным считается первый язык, которым овладел человек, язык на котором с ним говорила в раннем детстве его мама, результаты опроса были бы иными. В пользу русского.
Alexis
 
Повідомлень: 101
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 18:04

Re: Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідж

  Alexis написав:Опрашивая людей о родном языке следует предварительно разъяснять

Зачем? Отвечает по-русски - русский родной, по-украински - украинский. 8)
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 18:08

  mortimer написав:
  Alexis написав:Опрашивая людей о родном языке следует предварительно разъяснять

Зачем? Отвечает по-русски - русский родной, по-украински - украинский. 8)

\
глупость. вы не понимаете определения термина "родной"? учите русский :mrgreen:
Востаннє редагувалось unrokan_pff в Суб 09 лис, 2013 18:14, всього редагувалось 1 раз.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 18:13

  серенький написав:Интересно, что люди, говорящие на русском языке называют родным украинский язык. Кто они? Почему они не размовляют на мове?


ну вот я разговариваю чаще всего на русском, хотя родной украинский, и что?
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 18:32

Спілкуюся виключно українською і рідко по-роботі англійською. Вживаю рідко російську лише до НЕукраїнців, наприклад до Росіян-туристів. Дуже смішно чути/бачити селянок, які ховають своє невігластво вживаю суржико-руссіанський язик. Відмовляю роботодавцям з москаликами на борту і розбавляю форум укр.мовою. Тут стільки ру$$кіх тролів!!! А загалом, кожному своє, але руссіш в Україні зараз фінансово значно сильніша.
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 18:48

только 45% людей обычно общается на украинском языке, в том числе и дома. И более того, даже на работе, учебе, в публичных местах на украинском общается еще меньше людей, где-то на 4-5% меньше”, – отметил Шамайда

Зачем проводить "всеукраинские социологические исследования", если и без этих исследований , все и так знают, что украинским языком пользуется меньшинство. И удивительного тут ничего нет. Украинским языком, чаще всего пользуются жители села и вновь переехавшие из сёл в города , ну и многие депутаты Верховной рады. А так как сельского населения явно меньше городского ( 68,9 % населения Украины проживает в городах), а политиков к счастью сравнительно меньше , то данные "исследования" с результатом 45% , явно завышены. В отдельных регионах не украинским языком, чаще всего русским, пользуются от 85 до 100% (ИМХО).
Neobars+
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 19:02

Re: Лише 45% українців спілкуються державною мовою - дослідж

Gena777

Не больше 70%.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 09 лис, 2013 19:19

Київ хоч і говорить в більшості російською, зате голосує майже як Лвів ))) А це більш важливо.)) Мова залежить від примусу, коли російська втратила державну підтримку в 1991 - втратила більше 100 млн. носіїв лише за 20 років.
sdsss
 
Повідомлень: 53
З нами з: 20.03.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 505
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
5 2183
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
1 720
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама