Міндоходов і ПР заперечують "добровільні внески" від експорт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 17:37

innamazur54Так в том и вся штука, за чей счёт не голодают. В материале конкретно указана схема "борьбы с голодом" партии регионов - ещё раз обратите внимание на реквизиты. Заметьте, там было написано именно "партия регионов", а не "Батьківщина". А призывали делать "благотворительные взносы" работники таможни!! и только тех своих клиентов, которые растамаживали быстропортящиеся грузы!!
hmel
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.04.13
Подякував: 328 раз.
Подякували: 510 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 17:56

Пусть выписку с расчетного счета, указанного в бумажке, отсканируют и покажут - кто пополнял счет пожертвованиями последнее время. Все станет на свои места. А трындеть "это не я, он сам пришел" полная ерунда...
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:00

hmel
Ну, тут два варіанти. Або Присяжнюк, який контролює ПР на Київщині, взагалі уже страх втратив, або справа дійсно з домішко заказухи. Вибори ж в київських округах уже скоро, от і починають бруд зливати
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:16

Rik Так я ж і пропоную (втретє) - виписку з рахунків покажіть (де буде видно мав місце факт перерахування чи не мав). Якщо перерахувань не було - голосно можна кричати - нас обливають брудом...
Позиція " А ты докажи" - дуже слабка - і без доказів віримо (вже є "стиль",характерний і для ПР і для митниці - і в цей стиль ситуація цілком вписується).
Востаннє редагувалось hmel в Чет 14 лис, 2013 18:19, всього редагувалось 1 раз.
hmel
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.04.13
Подякував: 328 раз.
Подякували: 510 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:16

Rik
Да уж, а без поливания грязью во время выборов они не могут. Как по мне, так это самый жалкий и плохой вид пиара, показывать, какой кто-то хороший, за счет других.
V_maen_Vendetta
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:19

hmel
А банківська таємниця? Просто так же з вулиці ніхто нікому не дозволить дивитись роздруківку, чи переводились туди якісь кошти чи ні. Плюс, як реально можна довести, що це саме кошти, які вимагались? Там же ж цільового призначення платежу ніхто не буде вказувати
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:21

V_maen_Vendetta
Такі речі і PR-ом важко назвати. Справжній PR, то мистецтво, а це так, ж...пу підтерти в туалеті
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:22

  Artist написав:Пусть выписку с расчетного счета, указанного в бумажке, отсканируют и покажут - кто пополнял счет пожертвованиями последнее время. Все станет на свои места. А трындеть "это не я, он сам пришел" полная ерунда...

Банк тоже "свой". выписку должен подтвердить нацбанк в таком случае
dotster
 
Повідомлень: 1105
З нами з: 18.10.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 266 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:24

  Rik написав:hmel А банківська таємниця? Просто так же з вулиці ніхто нікому не дозволить дивитись роздруківку, чи переводились туди якісь кошти чи ні. Плюс, як реально можна довести, що це саме кошти, які вимагались? Там же ж цільового призначення платежу ніхто не буде вказувати

какая тайна если стороны хочет доказать что это клевета. Целевое назначение будет видно "безповоротня финансова допомога" и станет все ясно... далее дело будет за журналистами
dotster
 
Повідомлень: 1105
З нами з: 18.10.09
Подякував: 27 раз.
Подякували: 266 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 лис, 2013 18:24

Rik Ваш хід думок цілком передбачуваний - я вже дав відповідь у попередніх своїх постах до цього ж матеріалу. Якщо цікаво - почитайте . Моя думка не змінилась.
hmel
 
Повідомлень: 1092
З нами з: 25.04.13
Подякував: 328 раз.
Подякували: 510 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2319
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2415
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 2961
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама