|
Міндоходов і ПР заперечують "добровільні внески" від експорт |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:37
innamazur54Так в том и вся штука, за чей счёт не голодают. В материале конкретно указана схема "борьбы с голодом" партии регионов - ещё раз обратите внимание на реквизиты. Заметьте, там было написано именно "партия регионов", а не "Батьківщина". А призывали делать "благотворительные взносы" работники таможни!! и только тех своих клиентов, которые растамаживали быстропортящиеся грузы!!
-
hmel
-
-
- Повідомлень: 1092
- З нами з: 25.04.13
- Подякував: 328 раз.
- Подякували: 510 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 17:56
Пусть выписку с расчетного счета, указанного в бумажке, отсканируют и покажут - кто пополнял счет пожертвованиями последнее время. Все станет на свои места. А трындеть "это не я, он сам пришел" полная ерунда...
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:00
hmel Ну, тут два варіанти. Або Присяжнюк, який контролює ПР на Київщині, взагалі уже страх втратив, або справа дійсно з домішко заказухи. Вибори ж в київських округах уже скоро, от і починають бруд зливати
-
Rik
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:16
Rik Так я ж і пропоную (втретє) - виписку з рахунків покажіть (де буде видно мав місце факт перерахування чи не мав). Якщо перерахувань не було - голосно можна кричати - нас обливають брудом... Позиція " А ты докажи" - дуже слабка - і без доказів віримо (вже є "стиль",характерний і для ПР і для митниці - і в цей стиль ситуація цілком вписується).
Востаннє редагувалось hmel в Чет 14 лис, 2013 18:19, всього редагувалось 1 раз.
-
hmel
-
-
- Повідомлень: 1092
- З нами з: 25.04.13
- Подякував: 328 раз.
- Подякували: 510 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:16
Rik Да уж, а без поливания грязью во время выборов они не могут. Как по мне, так это самый жалкий и плохой вид пиара, показывать, какой кто-то хороший, за счет других.
-
V_maen_Vendetta
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:19
hmel А банківська таємниця? Просто так же з вулиці ніхто нікому не дозволить дивитись роздруківку, чи переводились туди якісь кошти чи ні. Плюс, як реально можна довести, що це саме кошти, які вимагались? Там же ж цільового призначення платежу ніхто не буде вказувати
-
Rik
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:21
V_maen_Vendetta Такі речі і PR-ом важко назвати. Справжній PR, то мистецтво, а це так, ж...пу підтерти в туалеті
-
Rik
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:22
Artist написав:Пусть выписку с расчетного счета, указанного в бумажке, отсканируют и покажут - кто пополнял счет пожертвованиями последнее время. Все станет на свои места. А трындеть "это не я, он сам пришел" полная ерунда...
Банк тоже "свой". выписку должен подтвердить нацбанк в таком случае
-
dotster
-
-
- Повідомлень: 1105
- З нами з: 18.10.09
- Подякував: 27 раз.
- Подякували: 266 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:24
Rik написав:hmel А банківська таємниця? Просто так же з вулиці ніхто нікому не дозволить дивитись роздруківку, чи переводились туди якісь кошти чи ні. Плюс, як реально можна довести, що це саме кошти, які вимагались? Там же ж цільового призначення платежу ніхто не буде вказувати
какая тайна если стороны хочет доказать что это клевета. Целевое назначение будет видно "безповоротня финансова допомога" и станет все ясно... далее дело будет за журналистами
-
dotster
-
-
- Повідомлень: 1105
- З нами з: 18.10.09
- Подякував: 27 раз.
- Подякували: 266 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 14 лис, 2013 18:24
Rik Ваш хід думок цілком передбачуваний - я вже дав відповідь у попередніх своїх постах до цього ж матеріалу. Якщо цікаво - почитайте . Моя думка не змінилась.
-
hmel
-
-
- Повідомлень: 1092
- З нами з: 25.04.13
- Подякував: 328 раз.
- Подякували: 510 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
2330 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
1 |
2428 |
|
|
|
1 |
2978 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|