Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3 банк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 15:38

Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3 банк

Пропонуємо до обговорення:
Зараз в Україні налічується 3,5 млн працівників бюджетної сфери, фонд оплати їх праці перевищує 49 млрд грн

Дивися повний текст Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3 банки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 15:53

в России тоже сейчас идет передел банковского рынка. Похоже союз возвращается, только уже воровской.
roa110
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:12

Re: Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3

Если эти банки будут своевременно зачислять зарплату, а не "прокручивать" пару дней эти деньги, то почему бы и нет!!!
Finder AbsoluteTruth
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 16:21

  Finder AbsoluteTruth написав:Если эти банки будут своевременно зачислять зарплату, а не "прокручивать" пару дней эти деньги, то почему бы и нет!!!

вы очень точно описали - что они будут делать - прокручивать 49 ярдов каждый месяц
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 17:30

Re: Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3

Неужели и налоговую переведут в госбанк из банка "успишного сина гаранта"?
_Mykola_
 
Повідомлень: 5645
З нами з: 09.02.09
Подякував: 689 раз.
Подякували: 726 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 17:40

Re: Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3

Ощад и Укрэксим - понятно, а как в этой тройке Укргазбанк оказался?
Arbitr
 
Повідомлень: 410
З нами з: 07.11.08
Подякував: 86 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 17:56

  Arbitr написав:Ощад и Укрэксим - понятно, а как в этой тройке Укргазбанк оказался?


Укргазбанк нинче - державний банк :wink:
Anaksogor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 488
З нами з: 04.10.13
Подякував: 359 раз.
Подякували: 189 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 18:03

Обращаю внимание депозитчиков, что 81 банк потеряет ресурс на общую сумму 49 млрд.. грн. в месяц (за исключением той части бюджетников, что уже сейчас в трёх госбанках обслуживается).
David Ricardo
 
Повідомлень: 152
З нами з: 23.05.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 18:06

Re: Зарплати 3,5 млн українських бюджетників переведуть у 3

Интересный удар по Коле Мойскому, если примут это. Уверен что у Коли с Приматом сразу шуба завернется от этого новшества.
Парень со свирелью
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1887
З нами з: 07.09.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 27 лис, 2013 18:22

  Arbitr написав:Ощад и Укрэксим - понятно, а как в этой тройке Укргазбанк оказался?
Alla
 
Повідомлень: 517
З нами з: 10.09.12
Подякував: 145 раз.
Подякували: 238 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1293
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 705
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 11:23
cynep_xepb
1 608
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 10:14
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама