|
Українці зараз знімають гроші з банківських рахунків - і одр |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 06 гру, 2013 10:18
Карбофос написав: ssr_72 написав:о что то мне подсказывает, что ситуация по крайней мере не лучше чем год назад.
Не паникуйте! Есть фонд покрытия, на случай банкротства банка. Как только банк признают банкротом  вам сразу заплатят.
Цікаво, а існує "фонд покритія фонда покритія"? На випадок, якщо збанкротує "фонд покритія"
-
Bestal_N
-
-
- Повідомлень: 712
- З нами з: 09.01.12
- Подякував: 121 раз.
- Подякували: 372 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 10:44
Lawyer написав:Вот юмористы...)))) люди снимают, теряют %, кладут, снимают и т.д. ))) что за басни, за кого они народ держат?
нічого дивного, наш народ на 95 % складається з оленів )
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:51
Hotab написав:Crocodila , как заберут, так и вернут. Скажите мне, вот закончится у меня завтра например депо на пару десятков килобаксов. Ну забрал я их и принес домой. Дальше что? Машина у меня есть. Что делать с деньгами? Сейфа в квартире нет. Положить под подушку и не выходить из дома в страхе?
отдать охриненко на хранение и беркуту под охрану 
-
Karp
-
-
- Повідомлень: 1837
- З нами з: 22.03.10
- Подякував: 482 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 07 гру, 2013 16:31
Myth написав: web-idea написав:100% сахарный сироп на уши вкладчиков ,положение не важное раз такой бред выходит на ружу
положение не важное у наших людей с финансовым образованием, вы в Европу вроде как стремитесь или в Советский союз? Учите "матчасть" господа.
А при чём здесь Европа или СССР? При Союзе кинули с вкладами, на Кипре тоже не хорошо поступили.
-
omagistr255
-
-
- Повідомлень: 262
- З нами з: 30.05.13
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 11 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 08 гру, 2013 01:01
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
497 |
|
|
|
6 |
4435 |
|
|
|
1 |
828 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|