Путін услід за Китаєм відмовився давати гроші Януковичу - ЗМ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 5678>
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 11:14

  Карбофос написав:Усё. :( :( :(
Янукович согласился на Таможенный союз - редактор The Economist
http://news.liga.net/news/politics/9377 ... ochnik.htm


Лучше разбирать спор между своими врагами, чем между друзьями, – ибо заведомо после этого один из друзей станет твоим врагом, а один из врагов – другом.(Биант)

А Вова рулит http://www.youtube.com/watch?v=Jw8gSNsanGU

"Ты же понимаешь, Джордж, что Украина — это даже не государство! Что такое Украина? Часть ее территорий — это Восточная Европа, а часть, и значительная, подарена нами!"
Больше читайте тут: http://www.unian.net/news/245248-putin- ... rstvo.html
kutuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 03.05.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 97 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 11:31

kutuz А Вова рулит http://www.youtube.com/watch?v=Jw8gSNsanGU

Наглый самоуверенный агрессивный скот
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 11:41

  alex10 написав:kutuz А Вова рулит http://www.youtube.com/watch?v=Jw8gSNsanGU

Наглый самоуверенный агрессивный скот


Такой какой есть
kutuz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1443
З нами з: 03.05.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 97 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 11:58

Ivan_74 Я нехотел нагружать умы, если разобрать то сплошные налоги 20% ПДВ которое разворовивают путем возвратов,
акциз на бензин, причем платят все и те кто ездит маршрутками так как они тоже платят за вас.
При чем есть одна структура которая этот акцыз не платит и держит 50 % рынка а акцыз кладет себе в карман.
Налоги с газа, воды за которую мы платим платим и так можна продолжать то есть получается гривня нам 1,5 государству на золотые унитазы.
Востаннє редагувалось Kalyn в Суб 07 гру, 2013 12:00, всього редагувалось 1 раз.
Kalyn
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 12.03.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 349 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 11:59

  dmmmitry написав:Китай отказывается с 2014 от доллара так что у нас все будет нормально в районе 8 грн/доллар не более до 2015 года а там посмотрим..


чушь. никто никогда в китае не откажется принимать баксы за свои товары, ибо главный покупатель - это США :mrgreen:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 12:02

  roman tr. написав:чушь. никто никогда в китае не откажется принимать баксы за свои товары, ибо главный покупатель - это США :mrgreen:

Сто процентно тем более весь резерв в Китае в долларах как они не старались перевести его в другие валюты плюс он главный держатель казначейских бумаг обвал долара и Китай останеться ни с чем.
Kalyn
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 12.03.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 349 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 13:08

Вже усі держави світу зрозуміли,що Україною правлять мафіозні груперовки від початків її створення і тому нехочуть вводити своїх інвестицій.Бо знають що тільки мафії прцюють тотальним корупційним методом, а не державні мужі які хочуть міцної держави.Мафії усі працюють на свої інтереси ,не на суспільні.Тому і пропадають усі інвестиції, як у воду кануть.
otiman
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 13:23

Путін,заявляв що Україна деларативна держава, бо йому відомі про ці мафіозні витоки,які беруть початки від комуністичної партії,яка декларативно працювала на суспільсво,а дійсність була в тому, щоб всі багатства світу сконцентрувати в мафіозі світу руках...
otiman
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 13:27

  kutuz написав:"Ты же понимаешь, Джордж, что Украина — это даже не государство! Что такое Украина? Часть ее территорий — это Восточная Европа, а часть, и значительная, подарена нами!"
Больше читайте тут: http://www.unian.net/news/245248-putin- ... rstvo.html

Если так смотреть то Росия тоже не государство :mrgreen:
Германия к стати тоже. Давайте востановим Киевскую Русь с столицей в Киеве :mrgreen: Братья словяне присоединяйтесь к нам :mrgreen:
Kalyn
 
Повідомлень: 1476
З нами з: 12.03.13
Подякував: 21 раз.
Подякували: 349 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 07 гру, 2013 13:38

Ці змовники недавно з великим призирством,хаяли на І.Франка,бо бач він дозволив собі сказати правду,що в кожній партії він бачить хитру морду жида.Партії повинні уосконалювати системи держави,щоб суспільство краще жилось,а в нас проявляється партіях,як як збіговисько деребанщиків суспільного майна...
otiman
 
 
 
  #<1 ... 5678>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 573
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
1 937
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
1 569
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 кві, 2026 06:38
maxim4009
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама