Євромайдан заборонив Януковичу вступати до МС - Україна біль

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 89101112>
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 14:59

qclam
Теоретические расчёты проводились, по моему американцами, до 80 лет можно продлить срок эксплуатации энергоблока...
GDU
 
Заблокований
Повідомлень: 334
З нами з: 27.07.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:02

  GDU написав:qclam
Теоретические расчёты проводились, по моему американцами, до 80 лет можно продлить срок эксплуатации энергоблока...

В Европе пока продляют до 60. А там поглядим.
qclam
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 273
З нами з: 15.07.09
Подякував: 2 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:02

  dmitriusan написав:Frant, знайшли кого цитувати) Це ж російська пропаганда.
Щодо стандартів, то швидше за все перехід триватиме не один десяток років, це ж усі розуміють.

А щодо "процвітаючого Митного Союзу", то на Уралі вже почались голодні бунти http://censor.net.ua/video_news/263541/ ... unty_video . Про це навіть російський канал РЕН ТВ повідомляв.

+1 Не старайтесь -это пророссийский тролль. Был забанен неоднократно, но как говорится "не тонет". Постоянно вещает бред сивой кобылы в стиле газеты Правда советской эпохи о "загнивающем Западе". :D :D :D И находятся ж больные, которые этому верят.
SMOKE
 
Повідомлень: 3858
З нами з: 06.02.09
Подякував: 780 раз.
Подякували: 1688 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:05

  SMOKE написав:+1 Не старайтесь -это пророссийский тролль. Был забанен неоднократно, но как говорится "не тонет". Постоянно вещает бред сивой кобылы в стиле газеты Правда советской эпохи о "загнивающем Западе". :D :D :D И находятся ж больные, которые этому верят.
Не все ж думают, что разрушение советских памятников или присоединение к Европе на правах протектората (закрытие собственных АЭС, устаревших с точки зрения немцев украинских заводов, мучительный переход на чужие производственные стандарты) поднимет уровень жизни в самостийной Украине!
Востаннє редагувалось Frant в Пон 16 гру, 2013 15:06, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23391
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:05

  Frant написав:
  serg_sk написав:яка ж Україна була метрополія, якщо москва знищила десятки мільйонів українців?
Че за бред? А сколько десятков тысяч украинцев и поляков уничтожила ОУН-УПА? В курсе? Смотри и не отворачивайся:
http://vybor.ua/article/Istorija/prestu ... y-upa.html
http://zerkalov.org.ua/node/5322
http://scepsis.net/library/id_2180.html


ОУН-УПА знищувала зрадників і ворогів, загарбників, солдат красної армії, які прийшли на Західну Україну, щоб завоювати її та приєднати силою до Союзу.
А москва знищила мільйони українців, мирних жителів через голодомори, репресії, переселення до Сибіру, безглузді втрати у війні
відчуваєте різницю?
Востаннє редагувалось serg_sk в Пон 16 гру, 2013 15:17, всього редагувалось 1 раз.
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:08

  serg_sk написав:ОУН-УПА знищувала зрадників і ворогів, які прийшли на Західну Україну, щоб завоювати її та приєднати силою до Союзу.

Упрямец с маргинальным уклоном, ты посмотри ссылки.
Хоть эту http://vybor.ua/article/Istorija/prestu ... y-upa.html
Там польские книги. Ты не знаешь, где Москва, а где Варшава?

Волынская резня - это тоже уничтожение "ворогив"?

Я не хочу приводить фотографии повешенных детей оттуда - но ты смотри, смотри.
ОУН-УПА - это обыкновенные фашисты. Как и их нынешние последователи с красно-черными знаменами...
Востаннє редагувалось Frant в Пон 16 гру, 2013 15:14, всього редагувалось 5 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23391
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:08

  qclam написав:А почему твой мозг отказывается рассмотреть третий вариант - не вступать никуда? Что за навязчивая идея - обязательно под кого-то ложиться?


можна і не вступати нікуди. Але тоді ми перетворимось на щось подібне до Північної Кореї. Якщо хочете поекспериментувати - поїдьте туди пожити на пару років. Коли повернетесь (якщо випустять) - розкажете нам про тамтешнє райське життя ))
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:08

  qclam написав:
  alex10 написав:Господа еврофобы , благодарю за креатив и предоставленные аргументы о минусах от подписания ЗСТ.
Хотелось бы услышать о плюсах от вхождения в ТС

А почему твой мозг отказывается рассмотреть третий вариант - не вступать никуда? Что за навязчивая идея - обязательно под кого-то ложиться?


А почему твой мозг отказывается понять, что это - невозможно ( по крайней мере , так считает большинство на этом форуме ) ?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:11

http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/16/7007124/
Вступят, как пить дать. Только назовут по-другому, чтобы не вспугнуть сторонников евроинтеграции.

И пофиг евромайдан:
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/16/7007200/
Подводят базу под разгон.

А в это время внимание оппо переключено за 5 депутатских мандатов, которые, очевидно, уже ничего не решают.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/15/7007095/

Пока оппо танцуют на майдане, власть спокойно, планомерно, неуклонно, гнёт свою линию.
Это СИСТЕМА, рациональная и хорошо организованная, что бы кто ни говорил.
Мордоворот
Аватар користувача
 
Повідомлень: 348
З нами з: 16.11.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 87 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 гру, 2013 15:14

Frant
і що доводять ці фотографії? Лише те, що українці боролись з поляками за свою незалежність. А скільки українців знищили поляки за увесь час існування імперії під назвою Річ Посполита?
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 89101112>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1376
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2760
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2409
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама