Долар за кілька годин виріс на 7,5 коп. і майже досяг 8,3 гр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 17:26

блин, где Охрименко, где 7.5 ???? :evil: :evil: :evil: :evil:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 18:01

Alex Gorsh, що як?
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 18:04

  Webracer написав:Alex Gorsh, що як?

Как покупка баксов Нафтогазом повлияет на падение оного?
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 21:38

Re: Долар за кілька годин виріс на 7,5 коп. і майже досяг 8,

Ліл
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 21:52

Alex Gorsh, малось на увазі, що сьогодні Нафтогаз купує долари, щоб розрахуватися за газ. Є попит — ціна росте. Завтра купувати не буде, попит впаде і ціна впаде.
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 22:15

  tyreinua написав:блин, где Охрименко, где 7.5 ???? :evil: :evil: :evil: :evil:


Він купує бакси по 8.3 -)
Flicker
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1897
З нами з: 22.04.07
Подякував: 25 раз.
Подякували: 317 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 27 гру, 2013 23:00

  Flicker написав:
  tyreinua написав:блин, где Охрименко, где 7.5 ???? :evil: :evil: :evil: :evil:


Він купує бакси по 8.3 -)


:(
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 28 гру, 2013 10:12

Re: Долар за кілька годин виріс на 7,5 коп. і майже досяг 8,

Я , Сашка - Родиона сын,
Скромный , ну как прям ничтяк ,
Я как нажрусь , хоть со смеху ссы,
Попадаю я снова в просак.
Что делать нам с тобой бородач ,
Кто будет за всё платить ,
Ребята поверьте - это цепь неудач ,
Меня нужно понять и простить .
Дед Мороз
Аватар користувача
 
Повідомлень: 834
З нами з: 08.11.08
Подякував: 15 раз.
Подякували: 221 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 28 гру, 2013 11:32

  ilya написав:Гарант попросил "пределать ноги" - вот и резалт... А Бородач ждет гонорара, что-б стучать по клавишам... который тоже пока не выплатили.

Титушкам-антимайдановцам гонорар не выплатили, их кинули...
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/27/7008620/
Бородачу тоже не выплатят. Зачем ему платить? У него есть борода, за Деда Мороза сойдет...
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 28 гру, 2013 12:03

  Webracer написав:Alex Gorsh, малось на увазі, що сьогодні Нафтогаз купує долари, щоб розрахуватися за газ. Є попит — ціна росте. Завтра купувати не буде, попит впаде і ціна впаде.

Всі платежі за газ відкладені до березня наступного року. Так що хз, чого долар саме зараз росте. Може великі дядьки таряться, може щось знають.
Востаннє редагувалось Mirax в Суб 28 гру, 2013 12:10, всього редагувалось 1 раз.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
5 1000
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 19:35
moveton
4 1976
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 кві, 2026 16:54
fishcode93
1 1078
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама