Принудительная конвертация маловероятна....но не исключена...

|
|
![]() Срыв резьбы...это отсутствие экономической возможности удерживать курс? Отпускаем возжи....сознательное волевое политическое решение....даже если ресурс удерживать курс имеется...верно я вас понимаю? Если верно понял...то шо может подтолкнуть к отпусканию возжей?...на ваш взгляд... ![]() ![]()
![]()
К-Х, во-1-х, с наступающим Новым годом Вас и всех здесь общающихся! Хай нам щастить! И будем жить дружно... "Отпускать вожжи" в моей интерпретации - это когда принимающий решение не боится получить негативную реакцию. Или Уже не боится, или ЕЩЕ не боится. Если в 2015 "выиграет" Витя, то легитимная реакция (новые выборы) его уже не будут пугать, а если выиграет оппа (неважно кто из нее), так ему самое время чуток осмотреться и привести курс в соответствие с текущей на тот момент ситуацией. Весь негатив для оппы в таком случае можно смело будет слить на папирэдника Витю. Вот и получается, что после выборов 2015 девал (плавный или скачком) подойдет любому победителю и, мне думается, они его проведут. Если что-то другое не заставит сделать это еще раньше. Аллые паруса, я вам в личку письмо отправил Всё, пора о празднике подумать ![]()
![]() З наступаючим!Наші прадіди – лицарі степу Запорозькі козаки – добрий звичай мали – пили, гуляли, гарні мислі мали! Однак, їхнім правнукам потрібно «намотати на вус», що під час війни козаки практично не вживали ніяких хмільних трунків, тобто знали, в який час воювати, а в який веселитись, пити та гуляти. З історичних джерел достеменно відомо, що воювали Запорожці виключно на тверезу голову. Порушників козацького закону чекала смертна кара. Отож, треба було добре в степу гуляти (воювати), щоб потім за мирної годиноньки пити та гуляти, гарні мислі мати… Панове товариство, у наших прадідів – козаків та шляхти, була своя церемонія вживання вареної горілки – «варенухи» – одного з найулюбленіших напоїв Наддніпрянської України XVII-XVIII ст... Тож ми можемо сміливо та дужо на весь світ заявити, що на японську церемонію вживання чаю у самураїв є наша козацька відповідь – церемонія вживання знаменитого напою Середньовічної козацької Вкраїни – «варенухи». Наші прадіди-козаки, заздалегідь змовившись, посилали до шинку пахолка чи джуру зі жменею золотих талерів чи дукачів, щоб їм зварили варенухи, аби наступного вечора зібратись відбірним товариством і всім гуртом гучно крикнути: «Ерго бібамус»! (лат. «Нумо, випиймо!»). Варенуха – це прадавній гоноровий напій наших прадідів. Її пили як гетьмани, так і сотники, ну і, звичайно, прості козаки та шляхта. На заїдок дбайливі господині подавали смачнющі Наддніпрянські страви козацької доби (м’ясо печене на ринці, рубці, верещаку, ковбаси, шкварки, лисички у сметані на дерунах, рибу в огірковому розсолі, медовий узвар, сливову запіканку, медовуху, настоянку вишневу тощо). Давайте разом, по-козацьки, проведемо Старий та зустрінемо Новий 2014 рік ! ![]()
![]() Re: Байки про банки і не тільки....Всіх з Новим Роком!
Побільше нам хороших ставок в стабільних банках ![]() Re: Байки про банки і не тільки....Какие банки у нас предлагают (если такие есть) карты только с чипом? Надоели недалекие кассиры прокатывающие сначала ленту.
|
|