Від барикад в Києві не додасться ані хліба, ані масла, ані м

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:37

lelya_fedorov_72

А третьёй "схемы" у вас нет?
Так сказать - скидываются чтобы не было коррупции - наиболее ярко олицетворённой вашим ПРавительством и Партией Регионов, возведённой в ранг искусства ПРактически? :P

И при чём тогда здесь чиновники? люди - это не только чиновники.

Ах да, жаба. Ну, вы бы с этого и начинали. В вашем убогом мире она определяет все последущие действия.... :cry:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:39

ssnet
Я профессионально интересовался плаванием более 10 лет и скажу, что плавать в одном бассейне с "препятствиями" весьма проблематично и не дай бог заденешь кого-нибудь...вопле-е-ей...ужас. А вот что касается народных бассейнов - это надо, тут и спорить не буду.
Carcharias
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30
З нами з: 29.03.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:39

  mju написав:
  lelya_fedorov_72 написав:
  Tip Top написав:lelya_fedorov_72

неправильный смайл использован - ПРавильные здесь будут эти - :P :lol:

ЗЫ. так откуда у Министра МВД с годовой декларацией в пределах миллиона гривен :roll: (у Царя миллион) - миллионы долларов на поместье? :shock:
А откуда у бедной оппозиции средства на поддержание Майдана :D

Не хвилюйтеся, я скинувся, знаю з десяток людей які різні суми в загальний котел докинули і декілька фірмочок (деякі не офіційно).
Міністу ми не скидалися - це точно, тож відповідайте на питання пана Тіп Топа.


Не допитуйтесь, все одно відповіді не дочекаєтесь. Адже є два варіанта виходу із описаної ситуації
1) Побудувати нормальне суспільство, щоб не крали ні ті, ні інші. А злодіїв посадити. Тільки у цьому випадку, очевидно, логічно починати садити не з тих, хто вкрав колосок, а з тих, хто гребе мільйонами. Ваші опоненти це прекрасно розуміють. Як, власне, розуміють і те, що при такому підході до нинішніх опозиціонерів може черга так і не дійти - тюрми будуть вщент переповнені (хіба "пускати в расход" :mrgreen: ).
2) Послатись на те, що он дядько вкрав канцтовари у себе на роботі (мовляв, це в крові українців і це - НОРМА), тож вибачимо дядька, а заодно, що логічно, вибачимо і того, хто тягне сотнями мільйонів.

Очевидно, для ПРихильників ПРавильних пацанів другий варіант ближчий до тіла. Адже язик давно в одному місці якого-небудь ПРавильного пацана, і від вмісту його шлунку залежить стан власного :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:43

  Tip Top написав:lelya_fedorov_72

А третьёй "схемы" у вас нет?
Так сказать - скидываются чтобы не было коррупции - наиболее ярко олицетворённой вашим ПРавительством и Партией Регионов, возведённой в ранг искусства ПРактически? :P

И при чём тогда здесь чиновники? люди - это не только чиновники.

Ах да, жаба. Ну, вы бы с этого и начинали. В вашем убогом мире она определяет все последущие действия.... :cry:
Я Вас не оскорблял коллега! Когда вступишь в Европу будешь их убогими называть :mrgreen: ,когда денег давать не будут :D
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:55

lelya_fedorov_72

Здрасте, чем же я "оскорбил"? :o
Ваш министр дубинами по голове сотни лежащих людей "оскорбил" - и ничего, Царь сказал - "Большое человеческое Спасибо" на день Милиции, ггг :P

А что касается Европы, так я там живу несколько месяцев в году.
Как и ваши партагеносы Партии Регионов - с семьями, детьми, родителями, яхтами, Мейбахами - любо-дорого посмотреть :P .

И чего непонятно они так взъелись - когда остальные захотели такое их счастье в Европе увидеть, своими глазами :shock: ........... :roll:
Востаннє редагувалось Tip Top в Сер 08 січ, 2014 17:56, всього редагувалось 1 раз.
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 17:56

Не допитуйтесь, все одно відповіді не дочекаєтесь. Адже є два варіанта виходу із описаної ситуації
1) Побудувати нормальне суспільство, щоб не крали ні ті, ні інші. А злодіїв посадити. Тільки у цьому випадку, очевидно, логічно починати садити не з тих, хто вкрав колосок, а з тих, хто гребе мільйонами. Ваші опоненти це прекрасно розуміють. Як, власне, розуміють і те, що при такому підході до нинішніх опозиціонерів може черга так і не дійти - тюрми будуть вщент переповнені (хіба "пускати в расход" :mrgreen: ).
2) Послатись на те, що он дядько вкрав канцтовари у себе на роботі (мовляв, це в крові українців і це - НОРМА), тож вибачимо дядька, а заодно, що логічно, вибачимо і того, хто тягне сотнями мільйонів.

Очевидно, для ПРихильників ПРавильних пацанів другий варіант ближчий до тіла. Адже язик давно в одному місці якого-небудь ПРавильного пацана, і від вмісту його шлунку залежить стан власного :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

+1.
Почему никто не призывает объединиться народ и армию и ПРОВЕСТИ ЛЮСТРАЦИЮ КАПИТАЛОВ СВЫШЕ 1 млн баксов???
Эдакая всеукраинская акция "Доведи , що ці руки нічого не крали !" :)
Абсолютное большинство потенциальных ответчиков очень-очень быстро сделало бы пластическую операцию и слиняло к давно припрятанным золотым тельцАм :mrgreen:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 18:14

Кіля, а то что ты делаешь, это просто БІМБА! И хватит уже своим языком трепать, деятель нашелся. Всё твои деяния вот уже на поверхность вылезли, как бы не захлебнуться в этом дерьмище. Так что давай "підпиздесь і підпиздесь, і здрісни з України"
SeRgiNiO
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 18:14

  lelya_fedorov_72 написав:Sergei И ты туда же :D

Я всего лишь задал вопрос - чтобы выяснить, откуда взялась такая "непонятливость"...
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 18:54

Еще чуть-чуть, и Азарыч заговорит словами, написанными на воротах концлагеря:

"Труд делает человека свободным"
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 08 січ, 2014 19:00

Jorj

и это тоже прочитав с бумажки..... :cry:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2272
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2370
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 2917
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама