ПР хоче ввести автоматичну відео- та фотофіксацію порушень П

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 7>
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 16:20

Дороги надо строить а не думать как обложить данью тех кто ездит по нескольким дорогам которые существуют в стране. У нас этих дорог элементарно нет, если надо попасть из пункта А в пункт Б по приходится ехать в объезд. Если по прямой расстояние от одного города до другого допустим 170 км то в реальности это выливается в 300 км пути. Например, от Кривого Рога до Запорожья 120 км по прямой а по дороге ехать 190 км, то есть дополнительно выходит 70 км пути или более половины расстояния по прямой.
Про узость дорог, отсутствие дорожной инфраструктуры и говорить нечего.
olivera
 
Повідомлень: 520
З нами з: 09.05.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 16:24

Чтобы не быть голословным та же ситуация с дорогой Днепропетровск - Полтава. По прямой 120 км, по дороге 190 км.
olivera
 
Повідомлень: 520
З нами з: 09.05.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 16:27

  lelya_fedorov_72 написав:Для Романа---лучше, чем протокол, в котором написали, что ты от подписи отказался, чтобы не дай бог возражений не написал
А я так понял Вы в протоколе вообще не расписываетесь :mrgreen: Ну дорогой так Вам и нужно :!: Если Вы не согласны с протоколом то напишите об этом в нём и привидите Ваши аргументы :wink: У Вас я надеюсь с головой всё в порядке :mrgreen:А Роман :D[/quote]

у меня то все в порядке, а вот у вас видно проблемы с префронтальной корой. я писал о том случае, когда инспектор не дает в руки протокол, а сам пишет в нем, что вы от подписи отказались. а вы потом в суде должны доказывать, что не верблюд.

на фоне таких, достаточно распространенных, случаев, фотофиксация - это два шага вперед.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 16:31

В Європі рідко де зустрінеш поліцію на дорозі, частіше стоять камери в металевих боксах, або на світлофорах. Згоден щодо звільнення половини штату ДАІшників і розміщення великої кількості камер. Це зменшить корупцію, і рано чи пізно відіб'є вкладені в апаратуру кошти
StrangerArt
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 16:36

  roman tr. написав: А я так понял Вы в протоколе вообще не расписываетесь Ну дорогой так Вам и нужно Если Вы не согласны с протоколом то напишите об этом в нём и привидите Ваши аргументы У Вас я надеюсь с головой всё в порядке А Роман

Роман Вы извините но Вы действительно много не догоняете раз так рассуждаете.Хотя я и раньше читал Ваши комментарии и они были на уровне ликбеза, лучше не комментируйте и не позорьтесь! Инспектор Вам обязан дать протокол! Если Вы не хотите в нём расписаться то инспектор обязан пригласить двух понятых чтобы это зафиксировать!Вот в присутствии этих понятых(свидетелей Вы все свои аргументы и скажите!А то извините Вы постоянно несёте какой-то бред!
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 19:14

  StrangerArt написав:В Європі рідко де зустрінеш поліцію на дорозі, частіше стоять камери в металевих боксах, або на світлофорах. Згоден щодо звільнення половини штату ДАІшників і розміщення великої кількості камер. Це зменшить корупцію, і рано чи пізно відіб'є вкладені в апаратуру кошти

Не будьте наивным. Появление камер на дорогах увеличит только поборы с населения и всё!А Гаишники наоборот ещё увеличат свой штат---ведь нужно будет как-то отыскивать этих нарушителей и собирать с них мзду.
lelya_fedorov_72
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 391
З нами з: 14.09.13
Подякував: 102 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 19:51

  lelya_fedorov_72 написав:Появление камер на дорогах увеличит только поборы с населения и всё!

Со всего населения? Что, будет фотографировать каждого проходящего пешехода и ставить пометку что он промчался со скоростью 150км/ч? О каких поборах речь? Или штрафы за то что водитель нарушил Закон это побор? По ходу вы просто хотите лихачить побольше а платить за это пореже.
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 20:28

  lelya_fedorov_72 написав:
  StrangerArt написав:В Європі рідко де зустрінеш поліцію на дорозі, частіше стоять камери в металевих боксах, або на світлофорах. Згоден щодо звільнення половини штату ДАІшників і розміщення великої кількості камер. Це зменшить корупцію, і рано чи пізно відіб'є вкладені в апаратуру кошти

Не будьте наивным. Появление камер на дорогах увеличит только поборы с населения и всё!А Гаишники наоборот ещё увеличат свой штат---ведь нужно будет как-то отыскивать этих нарушителей и собирать с них мзду.

для этого уже давно придумали кучу софта
nik20100
 
Повідомлень: 1114
З нами з: 05.03.11
Подякував: 37 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 21:29

  lelya_fedorov_72 написав:
  roman tr. написав: А я так понял Вы в протоколе вообще не расписываетесь Ну дорогой так Вам и нужно Если Вы не согласны с протоколом то напишите об этом в нём и привидите Ваши аргументы У Вас я надеюсь с головой всё в порядке А Роман

Роман Вы извините но Вы действительно много не догоняете раз так рассуждаете.Хотя я и раньше читал Ваши комментарии и они были на уровне ликбеза, лучше не комментируйте и не позорьтесь! Инспектор Вам обязан дать протокол! Если Вы не хотите в нём расписаться то инспектор обязан пригласить двух понятых чтобы это зафиксировать!Вот в присутствии этих понятых(свидетелей Вы все свои аргументы и скажите!А то извините Вы постоянно несёте какой-то бред!


ну, "брєд" несете якраз ви, а вам все по темі кажуть. інспектор цілком може зробити так, що ніби то він віддав вам документи і побажає щасливої дороги, але потім виясниться що протокол таки є, і ви його відмовилися підписати, і свідки будуть. тільки все це буде зроблено після того як ви поїдете, і за свідків підуть хтось зі своїх чи прикормлених. і вже вам таки прийдеться доводити, що все це не так було, що зробити буде не так просто, особливо якщо у вас в машині нікого не було, тобто ви були без свідка.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1708
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 10 січ, 2014 22:22

  lelya_fedorov_72 написав: Не будьте наивным. Появление камер на дорогах увеличит только поборы с населения и всё!А Гаишники наоборот ещё увеличат свой штат---ведь нужно будет как-то отыскивать этих нарушителей и собирать с них мзду.

Не потрібно порушувати - не буде поборів. А шукати порушників і збирати з них штрафи буде виконавча служба. В розвинених країнах все давно працює, і всі задоволені..ну крім злобних порушників...
StrangerArt
 
 
 
  #<12345 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1295
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 07:17
fox767676
1 4793
Переглянути останнє повідомлення
Пон 05 січ, 2026 12:36
moveton
1 2542
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 гру, 2025 09:57
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама