З жовтня в Україні будуть нові 50-копійчані монети

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2013 11:19

З жовтня в Україні будуть нові 50-копійчані монети

Пропонуємо до обговорення:
В НБУ підкреслили, що монети старого зразка не вилучатимуть з обігу

Дивися повний текст З жовтня в Україні будуть нові 50-копійчані монети.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2013 11:19

Возможно, скоро и они не понадобятся - с той же карточкой куда проще расплачиваться без мелочи, и затрат на чеканку монет не будет - тоже лучше, чем металл расходовать почем зря.
KotBoy
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2013 11:22

Re: З жовтня в Україні будуть нові 50-копійчані монети

Будут значит представлять ранее-выпущенные монеты нумизматическую ценность..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2013 13:35

  KotBoy написав:Возможно, скоро и они не понадобятся - с той же карточкой куда проще расплачиваться без мелочи, и затрат на чеканку монет не будет - тоже лучше, чем металл расходовать почем зря.


И будет возможность отключить вам все деньги. :lol:
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 16 вер, 2013 13:54

  KotBoy написав:Возможно, скоро и они не понадобятся - с той же карточкой куда проще расплачиваться без мелочи, и затрат на чеканку монет не будет - тоже лучше, чем металл расходовать почем зря.


проще карточкой, говорите?
я вот стараюсь не занимать очередь за теми кому "проще карточкой", т.к. вероятность потерять кучу времени наблюдая за аленем которому лень 50 грн наличных иметь в кармане, довольно велика...
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1096 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2014 21:51

У меня 50кп 2013г. Магитется. Так дожно быть?
mayja
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2014 23:29

В далёкие советские времена за 1 копейку можно было купить коробок спичек, за 5 копеек проехать в метро. Что сейчас можно купить за 50 копеек? Спички в наш век не актуальны, проезд в общественном транспорте - 2 грн. Даже семки на базаре и пучек зелени Вам никто за копейки не продаст! Зачем тогда нужны эти копейки? Напечатать одну гривну в сто раз дешевле, чем отчеканить монету! Одна гривна по советским меркам - это одна копейка!
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1849
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1640
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама