|
Кабмин переживает когнитивный диссонанс |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Додано: П'ят 11 лип, 2014 14:35
Лучше бы он этот диссонанс не пережил - и страна бы вздохнула с облегчением, и место бы освободилось для тех, кто может спасти экономику, при этом не угробив население и территории. Но этим пока что не пахнет, эти сволочи крепко вцепились во власть.
-
Yurasik
-
-
- Повідомлень: 43
- З нами з: 04.02.14
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 лип, 2014 15:31
Yurasik, они к тому и ведут, поскольку смерть политическая для них - вариант крайне нежелательный, и погонятся они за деньгами, что спровоцирует всплеск народного недовольства, который почти наверняка закончится смещением власти и поголовной люстрацией вперемешку с линчеванием.
-
Rasputov
-
-
- Повідомлень: 51
- З нами з: 30.10.13
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
3118 |
|
|
|
0 |
4441 |
|
|
|
0 |
3909 |
П'ят 19 вер, 2014 17:50 1382
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|