Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ).

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про пенсії і питань пенсійної реформи 2011, пенсійний вік та інші питання на фінансовому форумі Finance.UA.
  #<1 ... 1213141516 ... 23>
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 11:35

  pensionerija написав:
  Квесторе_поверніться написав:Pensionerija, повинні прийти такі часи, що вкладення в НПФ будуть вигідні.
Але для цього потрібна стабільна українська гривня.
Хто 8 років тому купив долар по 5 і поклав під матрас він виявився кращим інвестором ніж всі КУА всіх НПФ....виграш десь біля 2 раз. Ні?
Я не стверджую, що така стратегія буде виграшна в майбутньому, але перспективи швидкого виходу з кризи економіки України не проглядаються.
З іншої сторони вкладення в НПФ це і є опосередкована підтримка нашого уряду і економіки.
Але КУА НПФ можуть помилятися.
Зокрема КІНТО помилився з банком Данієль, і тут прийшлося фіксувати збитки.


Сьогодні я відповім вам афоризмами.

Не буде часів, кращих за нинішні. Це – загальне правило, безвідносно НПФ.

Гроші під матрацом – це не інвестиції, а втрата динаміки і зупинка руху енергії. Добра з того не буде. Матрацники зможуть порахувати прибутки не раніше, ніж продадуть свою валюту. Так от, вони її не продадуть ніколи. Від жадібності, страху, очікування кращих або гірших часів, будь чого іншого. І зрештою, програють навіть консервативному НПФ.

Насамперед, гроші люблять не тишу, а рух. З потоку можна напитись, з болота – не раджу.
Так, НПФ вигідні країні і її економіці, то чуму б їх і не підтримувати?

Помилки не тільки можливі, але і необхідні. Не буває абсолютного успіху, є перевищення вдалих спроб над невдалими. А коли спроб не робити, то звідки візьметься успіх?

Ви не відповіли людині на чітко поставлене запитання - як НПФ збереже її гривні від інфляції. Розмови про "рух, болото, вигоди країні та економіці" - пустопорожні балачки, які нікого не переконають вкласти в НПФ свої кошти. Придумайте, як гарантувати людині прибуток і спокій (безпеку вкладених коштів)
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 14:27

Re: Відповіді на питання про недержавні пенсійні фонди (НПФ)

  manko74 написав:Ви не відповіли людині на чітко поставлене запитання - як НПФ збереже її гривні від інфляції. Розмови про "рух, болото, вигоди країні та економіці" - пустопорожні балачки, які нікого не переконають вкласти в НПФ свої кошти. Придумайте, як гарантувати людині прибуток і спокій (безпеку вкладених коштів)


От, що ми полюбляємо, так це - ставити запитання руба і вимагати на них чіткої, однозначної відповіді. Особливо надихає той факт, що подібні вимоги стосуються інших і аж ніяк, нас самих. Бо ми самі чудово розуміємо (принаймні, на рівні підсвідомості), що наш мінливий Світ дуже далекій від будь-якої однозначності, одномірності, стабільності і гарантій. Але, - то таке.

На жаль, більшість наших людей, вихованих на трастах і пірамідах, ставляться до НПФ, як до суто комерційних структур, єдиною метою котрих є прибуток. Насправді, це не зовсім так.

НПФ - не український винахід, і виникли вони у всьому світі, як відповідь на зміну демографічної ситуації і, як наслідок, - банкрутство солідарних пенсійних систем. Солідарні системи здатні прекрасно працювати лише в умовах постійного підвищення народжуваності. У зворотній ситуації, яку ми спостерігаємо і в Україні, вони починають гальмувати розвиток всього суспільства. Розвинуті країни вже давно цей етап проскочили і крокують собі далі, а ми все ще тупцюємо на місці. А однією з причин того, є наша безмежна любов до гарантій, про яку влучно написав Ілля Кормільцев і чудово проспівав В’ячеслав Бутусов:

Нищие молятся,
Молятся на
То, что их нищета
Гаранти-рова-на.


Дійсно, психологічно, нам легше вимолювати від держави пенсійні подачки, аніж потурбуватись про власну пенсію самостійно.

Частину своєї роботи наша держава таки виконала, створивши ще в 2003 році Закон «Про недержавне пенсійне забезпечення». В якості альтернативи солідарному ПФУ, вона дозволила створювати колективні пенсійні фонди, за встановленими нею правилами і під її наглядом. Справа це – серйозна, державна, і стосунку до фінансового шахрайства не має.

Понад 10 років добровільна частина накопичувальної системи досить успішно працює, підприємства і просто громадяни її послугами користуються і чекають введення обов’язкової частини. Можливо, це відбудеться у 2017 році, і тоді ваше питання зніметься само собою, бо нікого не спитають, хоче він якихось гарантій, чи обійдеться. Хоча ні, у людей віком за 35 років формально спитають і з полегшенням сприймуть їх мовчазну відмову. Самі ж мовчуни залишаться без другої пенсії: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/0 ... st_25.html.

Справу накопичувального пенсійного забезпечення, наразі доручено НПФ (це некомерційна, неприбуткова організація) і приватних компаніям, що його обслуговують. Вони, звичайно, хочуть мати прибуток, але їхня мета – це довгостроковий грошовий потік.

На чому вони заробляють, я вже писав: http://pensioneriya.blogspot.com/2014/12/112.html. Як заробляє НПФ: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/08/41.html. Про девальвацію: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/0 ... ost_9.html. І про інфляцію десь є: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/0 ... st_22.html.

Я вам скажу, на «Пенсійному капіталі» про НПФ більше відповідей, ніж ви здатні поставити запитань, і справа не в тому, що я від чогось ухиляюсь, вона – в вас. Якщо людина не має енергії для розвитку, їй хоч кілок на голові теши, підсвідомість не допустить зайвих енергетичних втрат, а розум послужливо вигадає купу причин, аби нічого не робити. В подібній ситуації, людині нічого не залишається, як тихенько повзти на кладовище. Саме там на неї чекає повний спокій і залізні гарантії: http://pensioneriya.blogspot.com/2014/0 ... st_11.html.

Чому так песимістично? Тому, що життя – це вирішення проблем, подолання труднощів і постійний рух, розмови про якій ви так не любите. Оптимізм теж є. Він у тому, що життя – це мрії, бажання, цілі, сподівання, наміри, плани, досягнення і щастя невпинного руху.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 14:45

pensionerija
При всій повазі - я просто не уявляю, як Ви можете когось загітувати вкладати кошти в НПФ при такій "аргументації". Поясніть людині - що це вигідно (вкладені кошти дадуть їй прибуток), надійно (безпечно - кошти не пропадуть) і необтяжливо для неї (розмір відрахувань до НПФ такий, що не вимагає сидіти "на хлібі і воді сьогодні) - і, можливо, люди звернуть увагу на НПФ І ПОНЕСУТЬ ТУДИ КОШТИ (якщо Ви виграєте в конкуренції з депозитами, лайфовими страховиками,...). А розповідати теорію про високі матерії - не послухають. А якщо і послухають, то грошей не дадуть (в НПФ не понесуть).
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 15:26

  manko74 написав:pensionerija
При всій повазі - я просто не уявляю, як Ви можете когось загітувати вкладати кошти в НПФ при такій "аргументації". Поясніть людині - що це вигідно (вкладені кошти дадуть їй прибуток), надійно (безпечно - кошти не пропадуть) і необтяжливо для неї (розмір відрахувань до НПФ такий, що не вимагає сидіти "на хлібі і воді сьогодні) - і, можливо, люди звернуть увагу на НПФ І ПОНЕСУТЬ ТУДИ КОШТИ (якщо Ви виграєте в конкуренції з депозитами, лайфовими страховиками,...). А розповідати теорію про високі матерії - не послухають. А якщо і послухають, то грошей не дадуть (в НПФ не понесуть).


Я не займаюсь агітацією.
Я пропоную ставити питання про НПФ і даю на них відповіді. Вважаєте їх неправдивими? - дискутуйте, будемо шукати істину разом.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 15:36

  pensionerija написав:
  manko74 написав:pensionerija
При всій повазі - я просто не уявляю, як Ви можете когось загітувати вкладати кошти в НПФ при такій "аргументації". Поясніть людині - що це вигідно (вкладені кошти дадуть їй прибуток), надійно (безпечно - кошти не пропадуть) і необтяжливо для неї (розмір відрахувань до НПФ такий, що не вимагає сидіти "на хлібі і воді сьогодні) - і, можливо, люди звернуть увагу на НПФ І ПОНЕСУТЬ ТУДИ КОШТИ (якщо Ви виграєте в конкуренції з депозитами, лайфовими страховиками,...). А розповідати теорію про високі матерії - не послухають. А якщо і послухають, то грошей не дадуть (в НПФ не понесуть).


Я не займаюсь агітацією.
Я пропоную ставити питання про НПФ і даю на них відповіді. Вважаєте їх неправдивими? - дискутуйте, будемо шукати істину разом.

Не нав"язую свою думку, але вважаю:
1.людину треба зацікавити інформацією про НПФ (90% населення про них нічого не знають)
2.людину треба загітувати вкладатися в НПФ (якщо це Вас цікавить) - тобто розповісти людині про прибутковість, гарантії, необтяжливість, переваги НПФ порівняно з іншими аналогічними/подібними фін. інструментами
Лише тоді Ваша інф. про НПФ і її викладення матиме сенс, а інакше - все одно що читати оповідання Агати Крісті - приємно, цікаво, але практичної користі (яку повинні давати вкладення в НПФ) - ніякої.
Ще раз кажу - виключно моя думка.
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 16:21

manko74
Думка зрозуміла. Можемо обговорити, але перед тим, варто познайомитись. Цікаво, як ви особисто ставитесь до НПФ і який стосунок до них маєте.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 16:34

  pensionerija написав:manko74
Думка зрозуміла. Можемо обговорити, але перед тим, варто познайомитись. Цікаво, як ви особисто ставитесь до НПФ і який стосунок до них маєте.

Не ставлюся до НПФ ніяк (не займаюсь, не цікавить) - визнаю, що в цьому я неправий.
Стосунку до них не маю жодного (і не планую - теж неправий)
Вам раджу - якщо Ви вже на форумі розповідаєте необмеженому колу осіб про НПФ (переваги, перспективи, необхідність,...) - старайтесь з того отримати якийсь результат (щоб лиди вкладалися в НПФ), а не уподоблятися А.Крісті. Так і Вам буде користь від цих публікацій (якщо ставите перед собою таку мету) і тим, кого загітуєте (переконаєте).
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 17:39

manko74

Тобто, ви типовий українецю, що, як той кіт з басні, знає, що неправий, але робить по-своєму. Так нащо ж вам розповідати про переваги, прибуткі, перспективи, тощо?
Людина має право НЕ ЗНАТИ, тому я відповідаю саме на питання.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 18:07

  pensionerija написав:manko74

Тобто, ви типовий українецю, що, як той кіт з басні, знає, що неправий, але робить по-своєму. Так нащо ж вам розповідати про переваги, прибуткі, перспективи, тощо?
Людина має право НЕ ЗНАТИ, тому я відповідаю саме на питання.

А персонально мені не потрібно розповідати
Форум читають десятки\сотні/тисячі людей, які не знають про НПФ, вони не знають яке задати питання
Якщо Ви профі в цій сфері - рекламуйте НПФ (в хорошому розумінні) - показуйте їх переваги для "пересічного українця". Хтось (1-2-5% від тих, хто прочитає Вашу рекламку) цим скористається і Вам дякую скаже.
manko74
 
Повідомлень: 470
З нами з: 29.09.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 124 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2015 19:29

manko74

Дуже дякую вам за поради, але - не переконали. Вочевидь, у нас різне розуміння професіоналізму. Можемо продовжити цю розмову в темі Психологія грошей: з чого все починається., а цю давайте залишимо для запитань про НПФ.
pensionerija
Аватар користувача
 
Повідомлень: 166
З нами з: 11.04.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1213141516 ... 23>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
67 26892
Переглянути останнє повідомлення
Суб 21 тра, 2016 20:39
insta
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама