|
У ГПУ відставку Касько назвали "піар-акцією" |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 15 лют, 2016 11:53
Пропонуємо до обговорення: У Генеральній прокуратурі заяву про відставку з поста заступника генпрокурора розцінюють як піар-акцію.
Дивися повний текст У ГПУ відставку Касько назвали "піар-акцією".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 11:53
От що то значить "своя людина президента"! Вже і ЄС, і суспільство, і частина парламента вимагають відставки Пшонки, а йому - як з гуски вода!..
-
Zahidnyak
-
-
- Повідомлень: 578
- З нами з: 12.08.11
- Подякував: 113 раз.
- Подякували: 205 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 12:18
Совершенно прогнозируемый ответ коррумпированного кодла воров и преступников,пустивших корни у своих"корыт".
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 12:34
Не думал что Петруччо такой дурак. Ему уже и ЕС намекнуло и США и внутри страны, а он все Пшокина покрывает. Отставка Касько - это как минимум отсрочка кредита МВФ, как максимум вообще не дадут. А нет кредита - гривна улетит в район 45-50 и тут уже придут к нему домой, только не митинговать, а делать дело. В Ростов убежать уже не получится. В ЕС тоже.
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 12:48
Zahidnyak написав:От що то значить "своя людина президента"! Вже і ЄС, і суспільство, і частина парламента вимагають відставки Пшонки, а йому - як з гуски вода!..
Да не Пшонки, а Шокина - хотя какая разница...
-
Polly
-
-
- Повідомлень: 1992
- З нами з: 26.05.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 430 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 12:50
Що Пєця, що Сєня - два вперті барани. Через їхню впертість та інтриги, колапс після помаранчевої революції буде виглядати економічним розквітом, порівняно із тим, до чого ведуть два заклятих партньори по кааліції.
-
dunczyk
-
-
- Повідомлень: 596
- З нами з: 23.03.11
- Подякував: 18 раз.
- Подякували: 96 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 14:22
Вопрос: а сколько всего лет в прокуратуре работает Касько? Я так понимаю, что зам генпрокурора за 5-8 лет не станешь 
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 14:23
Пете пока вежливо наступают на больную мазоль. Абромавичюс и Касько подтвердят. Но если он не послушает посла, то может и по ушам огрести.
-
Expert777
-
-
- Повідомлень: 2688
- З нами з: 12.10.15
- Подякував: 89 раз.
- Подякували: 320 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 14:55
aleksalt написав:Вопрос: а сколько всего лет в прокуратуре работает Касько? Я так понимаю, что зам генпрокурора за 5-8 лет не станешь
А сколько в милиции работает Аваков, да и по другим ведомствам пройдитесь, к чему этот вопрос ни о чем ?
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 15 лют, 2016 15:33
"Настоящие" прокуроры не уходят, их выносят. Надеюсь, Шокин свое еще получит, вместе с тем, кто его прикрывает.
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
199 |
|
|
|
2 |
972 |
|
|
|
1 |
3171 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|