|
Не «1С» єдиним: що ще заборонив своїм указом Порошенко |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 16 тра, 2017 12:45
Пропонуємо до обговорення: Також інтернет провайдери обмежать доступ до Яндекс.Директ і Яндекс.Метрика.
Дивися повний текст Не «1С» єдиним: що ще заборонив своїм указом Порошенко.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 12:45
Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Вів 16 тра, 2017 13:00
antey1969 написав:Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))
Мой отец в 70х- начале 80х слушал "Голос Америки", "Свободу", "Свободную Европу" через помехи и "глушилки". После 1985года казалось, что совок и ограничения на доступ к информации в прошлом. а тут "реформаторы" вспомнили лучшие традиции СССР, что можно "запрещать" и "не пущать".
-
vak
-
-
- Повідомлень: 2337
- З нами з: 03.02.09
- Подякував: 180 раз.
- Подякували: 848 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 13:14
vak, ви порівнюєте зарубіжні масмедіа тих часів з медіа окупанта? Давайте тоді дивитися канал Аль-Каїди. Надивимося, а потім підемо вбивати один одного. Люди дивляться кацапські канали, читають пости в соцмережах, а потім стають міжнародними терористами, йдуть вбивати людей!!! Не забувайте, що весь цей треш дивляться наші діти!
-
Webracer
-
-
- Повідомлень: 1704
- З нами з: 02.09.12
- Подякував: 177 раз.
- Подякували: 337 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 13:21
Webracer написав:vak, ви порівнюєте зарубіжні масмедіа тих часів з медіа окупанта? Давайте тоді дивитися канал Аль-Каїди. Надивимося, а потім підемо вбивати один одного. Люди дивляться кацапські канали, читають пости в соцмережах, а потім стають міжнародними терористами, йдуть вбивати людей!!! Не забувайте, що весь цей треш дивляться наші діти!
на тот момент те медиа были "голосами вероятного противника" для действующей тогда власти и она запрещала инакомыслие, как и сейчас. можно подумать, кто-то перестанет читать ВК и сразу станет патриотом, или наоборот. тот кто читал и писал посты по убеждениям просто еще больше обозлится и будет искать применение своей злобе. нужно не запрещать, а мотивировать, но нечем, оттуда и запреты.
-
vak
-
-
- Повідомлень: 2337
- З нами з: 03.02.09
- Подякував: 180 раз.
- Подякували: 848 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 14:36
ото эксель подымется
-
sal
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3653
- З нами з: 25.03.16
- Подякував: 824 раз.
- Подякували: 293 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 14:37
24 апреля СБУ провела обыск у киевского представителя 1С относительно «незаконной продажи программного продукта 1С на территории так называемых ЛНР и ДНР.
конфетки рошен там также продаются
-
IMPRINTER
-
2
1
- Свинорил 100 lvl
-
- Повідомлень: 38797
- З нами з: 06.08.09
- Подякував: 229 раз.
- Подякували: 6253 раз.
-
-
Профіль
-
-
9
5
2
Додано: Вів 16 тра, 2017 14:55
antey1969 написав:Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))
Та да...
-
vadne
-
-
- Повідомлень: 552
- З нами з: 02.03.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 37 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 16 тра, 2017 19:43
Походження софта - це тема для філософських міркувань дилетантів (включаючи СБУ). Нема в Україні «російського програмного продукту 1С». Цей програмний комплекс не працює сам по собі - потрібен китайський ПК, американська ОС, купа міжнародних стандартів і протоколів, УКРАЇНСЬКА конфігурація, український інтерфейс, українська документація і підтримка. А головне, потрібна українська мережа продажу та навчання. Так, для роботи потрібна російська платформа, але % її пайової участі у вартості продукту (включаючи супровід) невеликий.
-
igor-popof
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 16.05.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 17 тра, 2017 00:05
igor-popof написав:Походження софта - це тема для філософських міркувань дилетантів (включаючи СБУ). Нема в Україні «російського програмного продукту 1С». Цей програмний комплекс не працює сам по собі - потрібен китайський ПК, американська ОС, купа міжнародних стандартів і протоколів, УКРАЇНСЬКА конфігурація, український інтерфейс, українська документація і підтримка. А головне, потрібна українська мережа продажу та навчання. Так, для роботи потрібна російська платформа, але % її пайової участі у вартості продукту (включаючи супровід) невеликий.
Опять зрада??? Опять Пэтю подставили?
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1583 |
Вів 23 вер, 2025 09:31 UA
|
|
|
2 |
1076 |
|
|
|
1 |
850 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|