Не «1С» єдиним: що ще заборонив своїм указом Порошенко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 12:45

Не «1С» єдиним: що ще заборонив своїм указом Порошенко

Пропонуємо до обговорення:
Також інтернет провайдери обмежать доступ до Яндекс.Директ і Яндекс.Метрика.

Дивися повний текст Не «1С» єдиним: що ще заборонив своїм указом Порошенко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101028
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 12:45

Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:00

  antey1969 написав:Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))

Мой отец в 70х- начале 80х слушал "Голос Америки", "Свободу", "Свободную Европу" через помехи и "глушилки". После 1985года казалось, что совок и ограничения на доступ к информации в прошлом. а тут "реформаторы" вспомнили лучшие традиции СССР, что можно "запрещать" и "не пущать".
vak
 
Повідомлень: 2337
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:14

vak, ви порівнюєте зарубіжні масмедіа тих часів з медіа окупанта? Давайте тоді дивитися канал Аль-Каїди. Надивимося, а потім підемо вбивати один одного.
Люди дивляться кацапські канали, читають пости в соцмережах, а потім стають міжнародними терористами, йдуть вбивати людей!!!
Не забувайте, що весь цей треш дивляться наші діти!
Webracer
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 02.09.12
Подякував: 177 раз.
Подякували: 337 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 13:21

  Webracer написав:vak, ви порівнюєте зарубіжні масмедіа тих часів з медіа окупанта? Давайте тоді дивитися канал Аль-Каїди. Надивимося, а потім підемо вбивати один одного.
Люди дивляться кацапські канали, читають пости в соцмережах, а потім стають міжнародними терористами, йдуть вбивати людей!!!
Не забувайте, що весь цей треш дивляться наші діти!

на тот момент те медиа были "голосами вероятного противника" для действующей тогда власти и она запрещала инакомыслие, как и сейчас. можно подумать, кто-то перестанет читать ВК и сразу станет патриотом, или наоборот. тот кто читал и писал посты по убеждениям просто еще больше обозлится и будет искать применение своей злобе. нужно не запрещать, а мотивировать, но нечем, оттуда и запреты.
vak
 
Повідомлень: 2337
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:36

Re: 1С

ото эксель подымется
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3653
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:37

24 апреля СБУ провела обыск у киевского представителя 1С относительно «незаконной продажи программного продукта 1С на территории так называемых ЛНР и ДНР.


конфетки рошен там также продаются
IMPRINTER
Аватар користувача
2
1

Свинорил 100 lvl
 
Повідомлень: 38797
З нами з: 06.08.09
Подякував: 229 раз.
Подякували: 6253 раз.
 
Профіль
 
9
5
2
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 14:55

  antey1969 написав:Если так пойдет дело дальше, то самым популярным браузером в стране станет ТОР)))

Та да...
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 19:43

Походження софта - це тема для філософських міркувань дилетантів (включаючи СБУ). Нема в Україні «російського програмного продукту 1С». Цей програмний комплекс не працює сам по собі - потрібен китайський ПК, американська ОС, купа міжнародних стандартів і протоколів, УКРАЇНСЬКА конфігурація, український інтерфейс, українська документація і підтримка. А головне, потрібна українська мережа продажу та навчання. Так, для роботи потрібна російська платформа, але % її пайової участі у вартості продукту (включаючи супровід) невеликий.
igor-popof
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 16.05.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 17 тра, 2017 00:05

  igor-popof написав:Походження софта - це тема для філософських міркувань дилетантів (включаючи СБУ). Нема в Україні «російського програмного продукту 1С». Цей програмний комплекс не працює сам по собі - потрібен китайський ПК, американська ОС, купа міжнародних стандартів і протоколів, УКРАЇНСЬКА конфігурація, український інтерфейс, українська документація і підтримка. А головне, потрібна українська мережа продажу та навчання. Так, для роботи потрібна російська платформа, але % її пайової участі у вартості продукту (включаючи супровід) невеликий.


Опять зрада??? Опять Пэтю подставили?
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1583
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 вер, 2025 09:31
UA
2 1076
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 лип, 2025 09:18
gusacenkoaleksandr82
1 850
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 бер, 2024 20:45
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама