Голова "1С Україна": продукт 1С належить українцям

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 07:12

Директор 1С в Україні не знає, що працює в московській конторі? :)
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2586
З нами з: 17.03.14
Подякував: 56 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 07:48

Re: Голова

  artvas71 написав:Буряк можно окучивать и без технологий.

Два гектара буряків чекає автора цієї цитати. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 12909
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 07:48

Re: голова

Тож работать нужно - окучивать.
Пусть мир работает - а мы будем пользоваться. за их же кредиты
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3653
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 07:54

Logic Ложись, ти порівняв "пальці з хріном" - "Oracle" із гебівською конторою. І так, жодний код не може вважатися "безпечним", якщо його код не відкритий (якщо не є "відкритим" принаймні для тих, хто його використовує). В будь-якому разі, довіри до "загниваючого заходу" значно більше, аніж до хворого недоімператора путлерка. (Ложись, мабуть ти хремлебот, нє? Інакше твої ви..ри пояснити складно)
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 08:36

Для 1С поезд уже ушел - госпредприятия будут отказываться, за их счет разработают конкурента 1C.
Помню как работники, этих теперь "залоченых" предприятий, ходили на майдан, носили ленточки и кричали "Слава Україні" - кто бы мог подумать, что так все сложится...
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2828
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 08:59

Успокойтесь, запрет против владельцев софта и соц сетей.
Пользоваться можно, если придумаете как))) и никаких наказаний за использование нет. Вата нах!
Vint
 
Повідомлень: 1360
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 09:19

  Vint написав:Успокойтесь, запрет против владельцев софта и соц сетей.
Пользоваться можно, если придумаете как))) и никаких наказаний за использование нет. Вата нах!

"Решение, которое внедрено по "1С" для государственных структур предусматривает, что этот фискальный год мы завершаем в действующем режиме, потому что прошли тендеры. В следующем фискальном году эта компания не сможет участвовать в тендерах и соответственно работать на этом рынке"
zn.ua/ECONOMICS/vizitov-sbu-na-chastnye-predpriyatiya-za-ispolzovanie-1s-ne-budet-248573_.html
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2828
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 09:39

Когда я вижу слова "кибератака" и "1С" в одном предложении, у меня глаз дёргается. Турчинову не мешало бы подтвердить своё голословие чем-то поувесистее.
argoravest
 
Повідомлень: 659
З нами з: 06.05.14
Подякував: 63 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 09:47

  argoravest написав:Когда я вижу слова "кибератака" и "1С" в одном предложении, у меня глаз дёргается. Турчинову не мешало бы подтвердить своё голословие чем-то поувесистее.


А зачем?
Shram
 
Повідомлень: 3179
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 19 тра, 2017 09:53

verano_porteno
Ну да, кровавая гебня за каждым углом притаилась, спит и видит как лично тебя за ж... ухватить.
Logic
 
Повідомлень: 98
З нами з: 08.08.09
Подякував: 7 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1277
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2667
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2298
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама