|
Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 25 лип, 2017 10:40
andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку. Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20. Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло". Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100). Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110). Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.
Или квартира 3 воду пи** и поэтому потребляет - 10 кубов. Значит на всех соседей раскидают ещё оплатить не 10 а 40 кубов. А квартире 3 выгодно воровать и дальше.
-
ребе Нок
-
-
- Повідомлень: 1628
- З нами з: 02.03.15
- Подякував: 318 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 25 лип, 2017 11:52
ребе Нок написав:Или квартира 3 воду пи** и поэтому потребляет - 10 кубов. Значит на всех соседей раскидают ещё оплатить не 10 а 40 кубов. А квартире 3 выгодно воровать и дальше.
З боку споживача ви праві. Але хто заплатить за вкрадену воду??? Зараз платить водоканал. Але зрозуміло що він зі своєї кишені не платить, він закладає це в тариф. Тому в кінцевому випадку за крадену воду платите все-рівно ви..... Мені здається ця нова "схема" дуже хороша. В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:06
andrijk777 написав: З боку споживача ви праві. Але хто заплатить за вкрадену воду??? Зараз платить водоканал. Але зрозуміло що він зі своєї кишені не платить, він закладає це в тариф. Тому в кінцевому випадку за крадену воду платите все-рівно ви..... Мені здається ця нова "схема" дуже хороша. В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.
Так то оно так, но вот вопрос, а кто знает реальный тариф на воду, например? Никто! Уверен, что даже существующий тариф выше себестоимости на порядок, т.к. в нем заложены все эти водопотери, далее Киевводоканал "перекинет" все свои потери на потребителя, но при этом тариф - не снизит, а даже повысит - придумав какую-нибудь хрень - СМИ промоют мозги через зомобоящик и все)) Зомбаки пойдут платить и не задавать лишних вопросов - тоже самое, что из ценой на газ - платят Нафтогазу 10кратную стоимость газа и при этом даже мыслей не возникает - как так при сверхнизкой себестоимости собственного газа платим по тарифу Юпитер+++
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:09
andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал.
Мне даже стало любопытно, расскажите методику выявления воров ? Что может быть если вы обвинили человека, а он чист ? Данная схема вместо объединения дома может вызвать также с такой же вероятностью конфликт.
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:11
swr написав:Так то оно так, но вот вопрос, а кто знает реальный тариф на воду, например?
Недавний пример "Ротердам +" и Гройсман выступал и Луценко кричал что хочет разобраться и что ......... и тишина 
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:18
Когда закончится этот ужас ?????????
-
Attero
-
-
- Повідомлень: 504
- З нами з: 04.03.16
- Подякував: 105 раз.
- Подякували: 151 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:28
andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.
зацікавлені то конечно будем, но кто кого в дом пустит посмотреть на счетчик и что как потом обосновывать и делать.
-
ребе Нок
-
-
- Повідомлень: 1628
- З нами з: 02.03.15
- Подякував: 318 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:46
ребе Нок написав: andrijk777 написав:В кінці кінців ви краще знаєте хто в вашому під"їзді краде воду ніж водоканал. І ви будете зацікавлені щоб він воду не крав.
зацікавлені то конечно будем, но кто кого в дом пустит посмотреть на счетчик и что как потом обосновывать и делать.
Чмирити його будете  Лапати в ліфті і ногами копати Можете нічого не робити і платити за нього, що ви і робите зараз(платите, я маю на увазі).
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 7705
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 287 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 25 лип, 2017 12:54
andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку. Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20. Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло". Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100). Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110). Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.
А если, например, со всего дома только у одного человека счетчик показывает "не нули", а у всех остальных жильцов дома - нули. Тогда этот один сумлінний заполатит за весь дом?
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: Вів 25 лип, 2017 13:14
показання квартирних приладів обліку будуть використані лише для обчислення частки кожного житла в загальному рахунку
А якщо немає квартирного лічильника? Взагалі це якесь "назад в майбутнє"...
-
0mage0
-
-
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 17.03.14
- Подякував: 56 раз.
- Подякували: 415 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
506 |
|
|
|
1 |
906 |
|
|
|
1 |
1126 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|