Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Пон 24 лип, 2017 15:35

Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів

Пропонуємо до обговорення:
Нові правила можуть бути введені вже з 1 жовтня 2018 року

Дивися повний текст Комуналка по-новому: українців змусять платити за сусідів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 лип, 2017 15:35

Поки не поставив лічильники, київводоканал нє сумняшеся малював мені у квитанціях 33 куби холодної води по общєдомовому. Причому щомісяця однаково (о як будинок усе точно споживав!). Тепер за квартирними лічильниками використовую 8 кубів сумарно холодної та гарячої води. Якщо переведуть знов на загальнобудинкові — порозриваю договори й перестану платити взагалі.
nap_qwerty
Аватар користувача
 
Повідомлень: 126
З нами з: 05.02.15
Подякував: 725 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 лип, 2017 17:56

Ще на електрику поставте загальнобудинковий лічильник і діліть на всіх,навіть якщо хтось довго не проживає в квартирі.Прийде,опа,а там оху...ний борг.Чувак піде і взірве гранату в хаті з того всього (а може піде і в шоколадного запустить,хто його зна...Так виходить що колгоспи повертаються.
zahidnygm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 75
З нами з: 10.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 лип, 2017 19:39

Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку.
Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20.
Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло".
Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100).
Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110).
Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7705
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 24 лип, 2017 21:54

  andrijk777 написав:Ви не зрозуміли фішки. По показниках вашого індивідуального лічильника буде вираховуватись ваша доля в оплаті по всьому будинку.
Наприклад, ви(квартира 1) спожили 10 кубів, квартира 2 - 30, квартира 3 - 40, квартира 4 - 20.
Загально-будинковий лічильник показав - 110 кубів. 10 кубів "втекло".
Ви використали 10% всієї спожитої води (10 від 100).
Отже ви оплачуєте за 11 кубів (10% від 110).
Просто тепер, якщо сусід краде воду, вам вигідно на нього донести, а не помагати йому.

А як я взнаю в якого із 200 сусідів магніт на лічильнику? Буду заходити до кожного з проханням перевірити лічильник, щоб на нього донести? Мій дід вже ледве пам'ятає часи, коли доносили на сусідів, навіщо тільки пам'ятники позносили - мабуть Сталіна бюсти хочете повернути? Країна Павликів Морозових блін...
Навіщо Київенерго тратитись на антимагнітні пломби. Може відразу на ТЕЦ лічильник поставити, а небаланси потім на всіх споживачів розкидати?
cannabis_ua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2828
З нами з: 27.02.09
Подякував: 238 раз.
Подякували: 585 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 09:00

Ребята под...ели мальца! Или в голове тишина окончательно наступила.
Contortum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1156
З нами з: 12.12.11
Подякував: 882 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 09:16

Як на мене то це, що описано в статті виглядає не дуже здорово, адже тут не те ,що стимул, щоб економити, навпаки марнотратно все використовувати і платити теж так само
Тарас85
 
Повідомлень: 116
З нами з: 09.06.15
Подякував: 53 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 10:29

ребята, вы ж знаете кто выбрался в нардепы в вашем районе.. напишите ему чтоб не голосовал за во втором чтении.. более толково может выйти, чем только на форуме пыхнуть
Клаус
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 04.10.13
Подякував: 42 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 10:34

  морда написав:ребята, вы ж знаете кто выбрался в нардепы в вашем районе.. напишите ему чтоб не голосовал за во втором чтении.. более толково может выйти, чем только на форуме пыхнуть


Нет, так легко не отделаетесь, чашу нужно испить до дна :)
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лип, 2017 10:37

у меня в 9-ти этажке полподъезда квартирантов, в квартире прописано 0, а живут 3-4 квартиранта, счетчиков нет, платят по нормам - т.е. не платят за газ, воду и вывоз мусора вообще - теперь по общедомовым счетчикам жильцы прописанные вынуждены будут платить за чужих квартирантов.... а как быть с теми что получают субсидию? её дают на санитарную норму потребления установленную для 1 человека, все что превышает эту норму подлежит 100% оплате - опять за все заплатят бедные?
Lesia
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27
З нами з: 30.03.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 504
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 906
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 тра, 2026 16:52
nurillobekk
1 1124
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 бер, 2026 07:50
chifth
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама