Радник з підтримки реформ розповів про новий принцип зарахув

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 17 сер, 2017 08:10

Радник з підтримки реформ розповів про новий принцип зарахув

Пропонуємо до обговорення:
Також він зазначив, що з 1 жовтня 2017 року буде підвищення пенсій.

Дивися повний текст Радник з підтримки реформ розповів про новий принцип зарахування страхового стажу.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 17 сер, 2017 08:11

Стесняюсь спросить, а с какой даты начинать отсчитывать т.н. "страховой стаж"?
serg_vronsky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 281
З нами з: 26.06.17
Подякував: 2 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 17 сер, 2017 08:37

Интересный план. Сад+Школа12лет+Институтдомагистра6+всюжизньработатьнапенсию. А государство готово гарантировать доступ к рабочим местам все это время? Особенно в селе?
500
 
Повідомлень: 1480
З нами з: 11.09.13
Подякував: 32 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 17 сер, 2017 09:43

Re: Радник з підтримки реформ розповів про новий принцип зар

  500 написав:Интересный план. Сад+Школа12лет+Институтдомагистра6+всюжизньработатьнапенсию. А государство готово гарантировать доступ к рабочим местам все это время? Особенно в селе?

Все с кем я общался, считает это нормальным "_", никада не был о людях такого низкого мнения. Из плюсов - не всё так плохо, для пральных пацанов есть способы не согласиться с этими условиями ))

Ирония в том, что девушки, которые особенно презирают парней любящих отдохнуть время от времени - пострадают от этого покращення больше всего )
iAlex
 
Повідомлень: 375
З нами з: 15.02.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 17 сер, 2017 11:06

В чем реформа то??? В создании ещё одного народного нахлебника "Председатель Стратегической группы советников по поддержке реформ"? Группа , млять, советников по поддержке.. )) И мы этот цирк оплачиваем ((
Moimir
 
Повідомлень: 1008
З нами з: 17.07.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 225 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 233
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 476
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 557
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама