|
НБУ вважає криптовалюту Bitcoin небезпечною для заощаджень к |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:32
Пропонуємо до обговорення: В НБУ нагадали, що правовий статус криптовалют в Україні не визначений.
Дивися повний текст НБУ вважає криптовалюту Bitcoin небезпечною для заощаджень коштів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:32
То ли дело гривня.
-
yevgenmuza
-
-
- Повідомлень: 175
- З нами з: 12.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 54 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:42
Заощаджувальники вважают НБУ небезпечним для себе.
-
ruvex
-
-
- Повідомлень: 10389
- З нами з: 03.11.08
- Подякував: 855 раз.
- Подякували: 2557 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
6
2
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:00
ruvex написав:Заощаджувальники вважают НБУ небезпечним для себе.
5 баллов за троллинг))
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:16
Bitcoin можно легко анонимно купить. А как анонимно продать?
-
olegbabii
-
-
- Повідомлень: 121
- З нами з: 22.01.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:18
Ну кто же "заощаджує" в высокорисковом активе???
-
Конрад Карлович
-
-
- Повідомлень: 1608
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 150 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:26
ясен пень, биток не для сбережения, а для скоростного подъема на социальном лифте, в мир пентхаузов, лакшери, моделей и часов картье
-
antonivs3
-
-
- Повідомлень: 1933
- З нами з: 07.08.17
- Подякував: 874 раз.
- Подякували: 210 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:35
Я уже даже не хочу слушать этот бред. Сберегали деньги в битке наверное только в 2009 году. Сейчас это актив ничуть не хуже квартиры (уж ликвидность у него так точно много выше). И никто не отменял альткоины. Пока биток делает рывки по 10% вверх-вниз, альты крушат все законы здравого смысла, прыгая по +100% в день.
-
argoravest
-
-
- Повідомлень: 659
- З нами з: 06.05.14
- Подякував: 63 раз.
- Подякували: 127 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:44
"Добывают" биткойны, т.е.(майнят) - только майнеры, (да и те, отнють не бесплатно), весь остальной пипл, на этом, как-бы "активе" пытается что-то урвать. Кое кому дают заработать, чтобы был приток новых "инвесторов",.. а в итоге все новички окажутся в минусах.
-
Flop-393
-
-
- Повідомлень: 7
- З нами з: 13.08.17
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 13:17
ну да ладно, нужно брать пример с Сингапура и вести просветительскую деятельность, рассказывать что это, какие риски. а не просто запрещать, поскольку мы там пару человек на курилке пришли к такому выводу. у нас вообще все население безграмотно и проблема эта никак не решается. вот, у кого нужно учиться http://www.mas.gov.sg/News-and-Publications/Media-Releases/2017/Consumer-Advisory-on-Investment-Schemes-Involving-Digital-Tokens.aspx
-
vontripperman
-
-
- Повідомлень: 46
- З нами з: 15.12.14
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
340 |
|
|
|
1 |
660 |
|
|
|
1 |
523 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|